Euro (U-21): Włochy vs. Irlandia Północna


Mecz jednego aktora przed nami w eliminacjach Euro U-21. W grupie dziewiątej, Włosi podejmą outsidera grupowego, Irlandię Północną. Gospodarze zagrają dopiero czwarty mecz i na razie nie jest im łatwo. Jednak mecze z dużo łatwiejszymi przeciwnikami dopiero przed nimi.

Włosi na początku eliminacji nie mają łatwo. Co prawda wygrali dwa z zaledwie trzech swoich spotkań, to jednak jest zespół, który potrafił im się przeciwstawić. Mianowicie była to Belgia. Przegrali bowiem z nimi aż 1:3 na własnym terenie. Ostatnio jednak rozgryźli ich na początku meczu i wygrali dzięki szybkiej bramce 1:0. W między czasie pokonali też Cypr 2:0.

Kadra gospodarzy opiera się głównie na zawodnikach z Serie B. Są też jednak kopacze spoza ligi. Między innymi Battocchio. Ten 21 latek, strzelił łącznie dwa gole Belgom. Ponadto i w jego obecnym klubie, Watfordzie jest również bardzo istotnym zawodnikiem. Jest też kopacz Chievo Verony, Improta. Ten zawodnik spełnia się w kadrze, mimo małej szansy gry w Serie A. Wciąż szuka swoich szans i dzisiaj ponownie będzie mocnym punktem zespołu.

Irlandia Północna rozegrała już cztery mecze w obecnych eliminacjach. Każde ze spotkań przegrali, a i przy tym zdobyli zaledwie jednego gola. Ostatnie pojedynki kończyły się porażkami z Belgią i Serbami. Z tymi ostatnimi chociaż udało się zdobyć bramkę. Dzisiaj będzie znacznie ciężej osiągnąć chociaż ten miniaturowy sukces.

Jest to pierwszy mecz obu reprezentacji. Gospodarze bez wątpliwości są faworytami tego starcia. Zapewne będą chcieli powtórzyć taktykę z meczu przeciwko Belgii. Mianowicie szybkie zdobycie bramki i spokojne dążenie do kolejnych. Typujemy zatem szybko zdobytego gola w tym meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Gol do 29:59, 1.47 Unibet