Hiszpania vs Holandia - 10 kluczowych statystyk


10. Hiszpanie legitymują się aktualnie najlepszą passą w meczach MŚ w swojej historii - odnieśli 6 zwycięstw z rzędu. Mistrzowie są faworytem tego meczu po kursie 1.83.

 

9. Obrońcy tytułu wygrali poprzedni Mundial wygrywając w finale 1:0 właśnie z Holandią. Powtórkę takiego wyniku wyceniamy na 6.00.

 

8. Holendrzy na wszystkich poprzednich siedmiu Mundialach osiągali minimum fazę pucharową. 5.15 jeśli to oni dziś wygrają.

 

7. W 2010 roku Hiszpanie sensacyjnie przegrali 0:1 swój pierwszy mecz ze Szwajcarią. Wygrana 1:0 Holendrów to kurs 10.50.

 

6. Obie reprezentacje zmierzyły się do tej pory dziewięciokrotnie. Jak na razie bilans to po cztery zwycięstwa obu ekip i jeden remis. Podział punktów to w naszej ofercie kurs 3.35.

 

5. Za kadencji Vicente del Bosque, Hiszpanie przegrali tylko jeden z 25 meczów MŚ (wliczając kwalifikacje). "La Furia Roja" wygrali 22 razy i zremisowali dwukrotnie. Nic więc dziwnego, że na 1.18 wyceniamy podwójną szansę (wygrana lub remis) Hiszpanów.

 

4. Podopieczni del Bosque w czterech ostatnich meczach MŚ nie stracili gola. Kurs 1.90 na Holendrów bez zdobyczy bramkowej.

 

3. W siedmiu z ostatnich dziewięciu goli Hiszpanii w MŚ swój udział miał David Villa (strzelił 6 i raz asystował). Jeśli Villa trafi dzś do bramki, to wówczas my trafimy ciekawy kurs 3.35.

 

2. Arjen Robben zdobył 21 bramek w 45 meczach minionego sezonu w Bayernie Monachium, wliczając w to wszystkie rozgrywki. Jeśli to Robben otworzy wynik dzisiejszego meczu możemy pomnożyć swój wkład o 10.00.

 

1. Robin van Persie był najlepszym strzelecem eliminacji MŚ w Europie. Dublet snajpera United wyceniamy na 20.00.