ME (U-21): Francja vs. Białoruś


Jednostronny mecz w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy juniorów przed nami. Otóż rywalizować będą ze sobą reprezentacje Francji oraz Białorusi. Mecz odbędzie się w Le Mans i ma zdecydowanego kandydata do zwycięstwa - Trójkolorowych. Białorusini będą mieli kłopot z osiągnięciem pozytywnego rezultatu.

Francja (@ 1.10) jest zdecydowanym dominatorem grupy dziesiątej. Pięć spotkań i pięć zwycięstw. Tym samym dzisiejszego wieczoru powinni wygrać z outsiderem. Ostatnie wyniki gospodarzy są niezwykle imponujące. Pokonali Armenię 6:0, a i na wyjeździe ograli rewelację grupy, Islandię (4:3). Mają komplet punktów i dzisiaj przy ewentualnym zwycięstwie mogą się mocno zbliżyć do bezpośredniego awansu.

Kadra Trójkolorowych jest niezwykle silna. W zespole są takie gwiazdy jak Kurzawa, czy Kondogbia. Ponadto w napadzie jest rewelacyjny w młodzieżowej reprezentacji, Sanogo. Mając taki potencjał są obecnie jednymi z głównych kandydatów do wygrania grupy, jak i całych Mistrzostw Europy. Większość tych zawodników gra bowiem w solidnych, europejskich klubach.

Białoruś (@ 15.00) to zdecydowany outsider w grupie dziesiątej. Wygrali zaledwie jeden mecz. Był to szczęśliwy sukces przeciwko Kazahstanowi na wyjeździe. Dzisiaj jednak nawet jeśli szczęście dopisze gościom, to nie można się spodziewać ich sukcesu. Kadra jest półamatorska. Zatem goście będą dzisiaj walczyć jedynie o honor.

Obie reprezentacje zagrały ze sobą już jeden mecz. I to Białorusini byli o krok od sensacyjnego wyniku. Ntep jednak strzelił dwa gole i dwa wygraną Francuzom. Dzisiaj, u siebie Trójkolorowi nie powinni mieć najmniejszego kłopotu z wygraną. Handicap w stronę gospodarzy to nasza sugestia na ten bój.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Francja (-2 EH) @ 1.80 Unibet