MŚ (U-20): Egipt vs. Anglia


Przed nami arcyciekawy mecz grupy E na Mistrzostwach Świata juniorów w Turcji. Outsider, Egipt podejmie w meczu o honor Anglię. Zespół z Wysp Brytyjskich ma jednak nóż na gardle. Dzisiaj muszą wygrać by awansować. Stać ich na to? Powinni odprawić najgorszy zespół w grupie.

Egipt to zdecydowanie zespół, który odstawje w grupie E. Niemniej w swoich dwóch dotychczasowych spotkaniach przegrywali nie bez walki. W spotkaniach z Irakiem, jak i Chile przegrywali jedynie 1:2. Ponadto w obu ze spotkań wygrywali, a gole na wagę porażki tracili w ostatnich minutach. Ewidentnie brakuje im kondycji na cały mecz. Niemniej dzisiaj ponownie będą chcieli walczyć o honorowe punkty. Na pewno nie poddadzą się bez walki Anglikom.

Zespół z Wysp Brytyjskich nie jest ostatnio w dobrej formie. Dwa remisy nieco skomplikowały ich sytuację. Zajmują trzecie miejsce i by awansować do kolejnej fazy muszą zwyciężyć w dzisiejszej konfrontacji. Łatwe to nie będzie, ponieważ zespół z Anglii gra choatycznie, mimo, iż mają solidnie prezentujący się zespół. Dzisiaj jednak postawią wszystko na jedną kartę, gdyż ewentualny remis czy porażka sprawi, iż odpadną z turnieju. To byłaby ogromna niespodzianka.

Anglia ma bardzo mocną kadrę jak na ten turniej. Niemniej wydaje się, że indywidualności zanadto dominują w ich zespole, co nie jest zbyt dobre. Mają jednak znakomite postacie, jak Kane, który na co dzień gra regularnie w Leicester. Mnóstwo zawodników jest z nPower Championship, a i z najsilniejszych zespół Premier League. Dzisiaj na pewno będą w stanie wygrać z Egiptem.

Drużyna z północnej Afryki nie poradziła sobie na tym turnieju. Dwie porażki na pewno miały spory wpływ na morale zespołu. Dzisiaj wyjdą na pewno zmotywowani by powalczyć choćby o ten jeden punkt. Nie będzie to jednak łatwe zadanie. Anglicy są solidniejsi i po prostu muszą wygrać w tym pojedynku. Wygrana Anglii to nasz zakład na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Anglia wygra, 1.60 Unibet