MŚ (U-20): Francja vs. Turcja


Dzisiaj rozpoczyna się etap 1/8 finału Mistrzostw Świata juniorów w piłce noznej. Francja podejmie gospodarze, Turcje. Niemniej Turcy spisują się przeciętnie w tym turnieju. Mieli kłopoty w grupie, a tutaj spotkają się z jedną z lepiej grających drużyn. Czy gospodarze wciąż będą grać w tym turnieju?

Francja ma niezły występ w grupie. Zajęli drugie miejsce, z jedną tylko porażką, przeciwko Hiszpanii. A zespół z półwyspu Iberyjskiego to faworyt turnieju. Ponadto zremisowali z USA, które nie popisało się na tym turnieju i zajęli ostatnie miejsce. Zwycięstwo na wagę awansu z drugiej lokaty dokonali z Ghaną, wygrywając gładko 3:1. Zespół jest niezwykle ambitny, a i utalentowany przy tym. Stąd też będą bardzo mocni w dzisiejszym meczu. 

Kadra Francji wygląda niezwykle imponująco. Kilka już znanych nazwisk, mimo młodego wieku. Na pewno warto zwrócić uwagę na Pogbę, który na co dzień gra w zespole mistrza Włoch, Juventusie Turyn. Ponadto jest też znakomity Sanogo, który oficjalnie został piłkarzem Arsenalu Londyn. I to właśnie on jest główną gwiazdą w zespole trójkolorowych. Już ma dwa gole na koncie i dzisiaj będzie chciał się wpisać po raz kolejny na listę strzelców.

Turcja spisuje się niezwykle przeciętnie. Grupę mieli bardzo łatwą i to dzięki temu awansowali dalej. El Salwador czy też Australia to zespoły z niższej półki. Kiedy przyszła rywalizacja z dużo solidniejszą Kolumbią to przegrali. Tym razem jeszcze cięższy przeciwnik czeka na nich w 1/8 finału. Mogą dzisiaj pożegnać się z turniejem.

Francja to reprezentacja o co najmniej klasę lepsza niż Turcja. Gospodarze turnieju nie mają potencjału by rywalizować z tak znakomitą reprezentacją. Spodziewamy się, iż Turcja odpadnie po dzisiejszym dniu. Zatem wygrana Francji to nasza propozycja na ten pojedynek.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Francja wygra, 2.10 Unibet