MŚ (U-20): Portugalia vs. Kuba


Jednostronnie zapowiadający się mecz przed nami na Mistrzostwach Świata do lat 20 w Turcji. Reprezentacja Portugalii, zmierzy się z czerwoną latarnią grupy, Kubą. Zespół z półwyspu Iberyjskiego powinien spokojnie przypieczętować swój udział w kolejnej fazie turnieju. Pytanie tylko w jakim stylu?

Portugalczycy prezentują się przyzwoicie na tym turnieju. Dotychczas w dwóch swoich spotkaniach zgromadzili cztery punkty. Rywale byli dość równi. W pierwszym swoim spotkaniu pokonali nie bez kłopotu Nigerię 3:2. Kolejnym meczem była rywalizacja z Koreą Południową. Tutaj padł remis 2:2. WIdać, że zespół jest mocno ofensywny, to ich główny atut, gdyż defensywa przy kilku bramkach powinna zachować się zupełnie inaczej. Dzisiaj jednak skupią się ponownie na ataku, ponieważ Kubańczycy to zespół, który jednak zdecydowanie odstaje od reszty.

W ekipie z Europy świetnie spisuje się Bruma. Ten młody chłopak zdobył już trzy gole na turnieju i ma szanse na króla strzelców. Dzisiaj ponownie będzie chciał się wpisać na listę strzelców - i to zapewne kilkakrotnie. Zespół ma świetny napad i to jest ich ogromny plus. Konstruowanie ataków nie sprawia im większych kłopotów. WIdać to po wcześniejszych wynikach. Dzisiaj ponownie powinni udowodnić, iż są naprawdę silni.

Kuba to zespół, który nie miał z góry szans na ugranie czegokolwiek na tym turnieju. Zespół przegrał dwa swoje dotychczasowe spotkania. Warto jednak dodać, iż w pierwszym meczu zagrali niezwykle ambitnie. Przegrali jedynie 1:2 z Koreą Południową. W dodatku zespół prowadził do 53', a dopiero w ostatnich minutach stracili gola, który nie pozwolił im wywieźć cennego punktu. Kolejny mecz z Nigerią nie był już jednak udany. Polegli 0:3 i nie widać było tej ambicji co w poprzednim meczu. Dzisiaj powinno być podobnie, gdyż rywal jeszcze silniejszy.

Pojedynek Portugalii z Kubą powinien być zdecydowanie meczem do jednej bramki. Portugalia będzie chciała pokazać swoją siłę i zdominować rywala od samego początku. Kadrowo są o kilka klas lepsi niż Kuba. Ponadto lepsze przygotowanie techniczne oraz kondycyjne to atuty zespołu z Europy. Typujemy powyżej 2.5 gola, aczkolwiek wszystkie te bramki powinna zdobyć tylko jedna ekipa.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.28 Unibet