MŚ (U-20): Turcja vs. Kolumbia


Odbywają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej do lat 20. Zespół Turcji jest gospodarzem tego turnieju, a i dzisiaj rozegrają swój mecz. Ich przeciwnikiem będzie zespół Kolumbii. Dwa znakomite zespoły zmierzą się zatem przeciwko sobie. Kto zwycięży w tym wyrównanym boju?

Turcja jak już wspomnięliśmy to gospodarz turnieju. Mają zatem sporo atutów po swojej stronie. Grają na własnym terenie plus ogromne wsparcie kibiców. Pierwszy mecz mistrzostw świata zakończył się na ich korzyść. Wygrali z El Salwadorem 3:0. Mecz był na korzyść Turcji, jednak tak naprawdę nie zachwycili. Zagrali chaotycznie i monotonnie. Wiele zawdzięczają reprezentacji Salwadoru, kyóty nie potrafił wykorzystać swoich okazji. Ponadto mocnym atutem, który warto wyróżnić w zespole gospodarzy był bramkarz, Aykut Ozer. Niemniej dzisiaj rywal z innej piłki.

Kolumbia to mistrzowie kontynentu. Pierwszy mecz nie wyszedł im jednak najlepiej. Zremisowali po bardzo dziwnym meczu z Australią. Dzisiaj już zespół z Ameryki Południowej powinien się ocknąć i wrócić do swojej optymalnej formy. Inaczej będą mieli mały kłopot. Są na pewno reprezentacją silniejszą i mieli sporo pecha w meczu z Australią. Trzeba jednak dodać, że zespół nieco zlekceważył swoich przeciwników. Dzisiaj nie mogą do tego dopuścić.

Kadrowo wyglądają niezwykle solidnie. Bramkarz Bonilla jest bardzo solidny, ostatnio co prawda zaliczył wpadkę, ale mimo to warto nadmienić, iż to niezwykle utalentowany zawodnik. Ponadto Cordoba, który ostatnio wpisał się na listę strzelców. Dzisiaj już powinni zagrać optymalnie, bez lekceważenia rywala. W końcu jest nim gospodarz zawodów.

Każda z drużyn ma sporo atutów. Niemniej mimo wszystko o klasę lepsza jest drużyna Kolumbii. Każdemu zdarzy się wypadek przy pracy i dzisiaj już powinni wrócić do swojej optymalnej dyspozycji. Nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów, gdyż w innym wypadku czekać będzie na nich dużo cięższy rywal. Spodziewamy się zatem powrotu Kolumbii i zwycięstwa.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Kolumbia (DNB), 2.10 Unibet