MŚ (U-20): Urugwaj vs. Nowa Zelandia


Rozgrywki Mistrzostw Świata w Turcji do lat 20 rozkręcają się na dobre. Przed nami dzisiaj kilka ciekawych konfrontacji. Jedną z nich będzie pojedynek Urugwaju z reprezentacją Nowej Zelandii. Drużyna z oceanii to outsider i dzisiaj nie powinni sprawić kłopotu drużynie z Ameryki Łacińskiej.

Drużyna Urugwaju to całkiem solidna reprezentacja. Niestety w pierwszym meczu swojej grupy doznali dość nieoczekiwanej porażki przeciwko Chorwacji (0:1). Powinni się zatem zrehabilitować. Na pewno sami są zaskoczeni poprzednią porażką, niemniej dzisiaj nie powinni mieć kłopotu ze zwycięstwem. Warto jednak dodać, iż istotny jest też rozmiar wygranej, gdyż w końcowej fazie będzie to miało ogromny wpływ na awans do kolejnej rundy mistrzostw.

Kadra drużyny z Ameryki Łacińskiej opiera się w znacznej większości na piłkarzach z rodzimej ligi. Jednym z nich jest Benedetti, który regularnie występuje w zespole Defensoru Sporting i jest to istotna postać tej drużyny. Są też jednak zawodnicy z lig europejskich. Jednym z nich jest Rolan, który już grał w Bordeaux. Ma niebywały talent i on na pewno może sprawić różnicę na boisku. Poprzedni mecz im nie wyszedł, dzisiaj jednak powinni wyjść od początku z pełną werwą.

Nowa Zelandia to zespół, który dzięki słabości pozostałych ekip ze swojego kontynentu mógł się tutaj pojawić. Jest to ekipa zdecydowanie odbiegająca od pozostałych. Widać to było w starciu przeciwko Uzbekistanowi. Ekipa z Oceanii była bezsilna i nie miała wielu sytuacji bramkowych. Mecz ten przegrali 0:3, choć niewiele brakowało w kilku okazjach by skończyło się wyżej. Dzisiaj czekać ich powinien jeszcze cięższy bój.

Powinniśmy być tutaj świadkami spotkania do jednej bramki. Urugwaj przegrał pierwszy mecz i dzisiaj muszą koniecznie wziąć się w garść i zwyciężyć, do tego jak największą liczbą bramek. Spodziewamy się ich sporo i w tym kierunku też pójdziemy. Powyżej 2.5 gola to nasz typ na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.35 Unibet