MŚ (U-20): Uzbekistan vs. Urugwaj


Ciekawa grupa w Mistrzostwach Świata (U-20), a i ciekawe rozstrzygnięcia przed nami. Uzbekistan, który przewodzi w tabeli, podejmie dzisiaj Urugwaj. Zespół z Ameryki Południowej musi dzisiaj zwyciężyć by awansować dalej. Będzie to jednak niezwykle trudne zadanie.

Uzbekistan jest o krok od awansu do kolejnego etapu Mistrzostw Świata. Bedzie to na pewno mała niespodzianka. Zespół nie może dzisiaj przegrać i wejdą dalej. Jak na razie jednak prezentują stabliną formę. Wygrali z Nową Zelandią 3:0, a ostatnio zremisowali po niezłym spotkaniu z Chorwacją. Azjaci są zatem niezwykle zmotywowani, a i grają bardzo ciekawą piłkę. Mają dzisiaj spore szanse do tego by przypieczętować awans.

Ekipa Uzbeków opiera się głównie na kadrze jednej ekipy. Mianowicie Pakhatoru są zatem niezwykle zgrani. To jest ich największa siła i moc. Ewidentnie dominowali z zespołem z Oceanii. Z Chorwatami zabrakło nieco szczęścia. Dzisiaj jednak rywal niewygodny. Mają jednak spore szanse na awans.

Urugwaj nie może na razie uznać tych mistrzostw za udane. Zespół spisuje się poniżej przeciętnej. Słaba forma i przez to mają średnie szanse na awans. Zajmują trzecie miejsce i będą mieli kłopot, aczkolwiek mają jednak szanse nawet na awans z tej lokaty. W dwóch pierwszych meczach kompletnie sobie nie radzili. Przegrali z Chorwacją 0:1, a z Nową Zelandią wygrali zaledwie 2:0. Nie mają motywacji do gry. Idzie im jak po grudzie. Dzisiaj będzie im niebywale ciężko wygrać z Uzbekami.

Cztery lata temu, również na mistrzostwach świata juniorów obie reprezentację się spotkały. Wtedy jednak Urugwaj wygrał 3:0. Dzisiaj siła potencjału jest jednak nieco zmieniona. Sądzimy, iż Uzbekowie zapewnią sobie awans, nie przegrywając dzisiaj. Podwójna szansa na Uzbekistan to nasz typ na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Uzbekistan lub remis, 1.68 Unibet