Mundialowe rewanże


We wtorkowy wieczór odbędzie się wiele ciekawych i ciut mniej interesujących meczów towarzyskich. Na plan pierwszy wysuwają się pojedynki Hiszpanii z Holandią i Włochów z Anglikami – można je określić mianem małych rewanżów za ubiegłoroczne Mistrzostwa Świata.

Holandia 3.10, remis 3.40, Hiszpania 2.30 – godz. 20.45
Na Mundialu Holandia rozniosła ustępujących mistrzów świata, aplikując im bagaż pięciu bramek. Pogrom 5:1 był jedną z większych sensacji brazylijskiego turnieju i wielką zemstą „Oranje” za finał MŚ z 2010 roku. Hiszpania odpadła w grupie, a Holendrzy doszli do półfinałów i ostatecznie zajęli w Brazylii 3. miejsce. Gdyby dziś powtórzył się wynik z czerwca (5:1), trafimy kurs bagatela 181.00!

Mecz Holandia – Hiszpania do obejrzenia jest na platformie Unibet TV!

To jednak Hiszpanie są faworytami dzisiejszego towarzyskiego spotkania. Reprezentacja Vicente del Bosque wygrała w piątek ważny mecz z Ukrainą i wszystko wskazuje na to, że wraca na właściwe tory. Znacznie gorzej w eliminacjach do francuskiego Euro 2016 idzie Holandii. Pomarańczowi przegrali dwa mecze, dwa wygrali, a jeden zremisowali i zajmują w tym momencie 3. pozycję w grupie A. Holendrom może być bardzo ciężko prześcignąć Czechów i Islandię (kolejno 6 i 5 punktów więcej). Wielu ekspertów otwarcie mówi o kryzysie holenderskiej piłki reprezentacyjnej po odejściu Louisa van Gaala. Podwójna szansa na Hiszpanów to kurs 1.37.

Włochy 2.50, remis 3.10, Anglia 2.95 – godz. 20.45
Inna bardzo interesująca potyczka sparingowa to mecz Włochy – Anglia. Obie reprezentacje mierzyły się na dwóch ostatnich wielkich imprezach – Euro 2012 i zeszłorocznym Mundialu. Za każdym razem górą była „Squadra Azzura”. Wygrana w brazylijskich Mistrzostwach Świata w Manaus nie dała jednak Włochom niczego wymiernego – z „grupy śmierci” wyszedł Urugwaj i ku zaskoczeniu wszystkich – Kostaryka! Bezpośredni mecz Włochy – Anglia zakończył się wynikiem 2:1. Decydującego o losach meczu gola zdobył krnąbrny Mario Balotelli. Tym razem „enfant terrible” włoskiej piłki nie jest powołany do kadry. Pod jego nieobecność faworytem do zdobycia gola jest Ciro Immobile – kurs 3.15.

Włosi w eliminacjach Euro 2016 radzą sobie jak na razie całkiem nieźle. Trzy zwycięstwa i dwa remisy plasują ich wprawdzie za plecami Chorwacji, ale trudno przewidywać by w tej grupie ktokolwiek mógł zagrozić wspomnianej dwójce. Jeszcze lepiej idzie Anglii, która z kompletem zwycięstw przewodzi grupie E. Inna sprawa, że nie jest to najbardziej wymagający zestaw rywali i eliminacje będą dla „Lwów Albionu” czymś w rodzaju niedzielnego spaceru. Paradoksalnie bardziej wymagający może być dzisiejszy test-mecz z Włochami. Kurs na remisowe rozstrzygnięcie tego meczu wynosi 3.10.

Poza meczami towarzyskimi dziś odbędzie się także jeden mecz o punkty eliminacji Mistrzostw Europy. W Jerozolimie Izrael podejmuje Belgię. Faworytem są oczywiście „Czerwone Diabły”, które dzięki ewentualnemu zwycięstwu przesuną się na prowadzenie w grupie. Zobacz kursy na to spotkanie!