Nowy trener reprezentacji Polski?


Eliminacje do Mistrzostw Świata Brazylii powoli się kończą. Pozostały dwa mecze reprezentacji Polski. Przy czym szanse na awans są marne, gdyż biało-czerwoni grają dwa wyjazdowe spotkania z Ukrainą i Anglią. Tym samym rozpoczęły się dyskusje na temat zmiany trenera.

Waldemar Fornalik nie spisał się zbyt dobrze w roli szkoleniowca reprezentacji Polski. Często nieprzemyślane decyzje oraz brak większego zaangażowania spowodowały, że Polska najprawdopodobniej nie zagra na MŚ w przyszłym roku. Szanse są niezwykle niskie by Orły awansowały - zwycięstwo z Ukrainą i Anglią dają awans Polakom lub ewentualnie kilka mało prawdopodobnych scenariuszy. Kibice i nie tylko domagają się zmiany szkoleniowca. Zbigniew Boniek wciąż jednak daje szansę aktualnemu trenerowi. Powinno się to jednak szybko zmienić.

Błędy teraźniejszego trenera często były wręcz drastyczne. Mimo to pozostawał na stanowisku. Eliminacje jednak się kończą i wraz z definitywnym pożegnaniem się z Brazylią powinniśmy otrzymać informację o dymisji Waldemara Fornalika. Pojawiają się jednak kwestie kto może zostać szkoleniowcem biało-czerwonych. Czy ma to być krajowi trener, czy zagraniczny? Naszym zdaniem ta druga opcja wygląda optymalniej. Mimo wszystko w ostatnich latach najwięcej dla kadry zrobił Leo Benhakker i to właśnie w tym kierunku idziemy - szkoleniowiec spoza Polski po 2.40 w Unibet. Niemniej cud może się zdarzyć i Polska zagra w Brazylii, w tym momencie pozostanie dotychczasowego trenera zależeć będzie od dyspozycji na Mundialu. (5.00 na to, że Waldemar Fornalik pozostanie na stanowisku).

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!