Piątek z eliminacjami!


Dzisiejszego dnia czeka nas sporo emocji związanych z Eliminacjami do Mistrzostw Świata 2014. Poza spotkaniem Polaków jest wiele innych interesujących pojedynków. Wielkie drużyny grają z dużo słabszymi drużynami, niemniej w takich spotkaniach często warto poszukać niespodzianki.

Holandia vs. Estonia 1 (-2 EH), 1.57 Unibet

Sytuacja w tej grupie jest dość klarowna. Holandia przewodzi z kompletem punktów. Radzą sobie wręcz świetnie. Ogrywają swoich przeciwników bez żadnego problemu. Z każdym pokryli ujemny handicap. W ostatnich spotkaniach towarzyskich spisywali się również dobrze. Co prawda remisowali, ale rywale byli z najwyższej półki - Włochy czy Niemcy. Estonia natomiast gra słabo. Pokonali jedynie Andorę. Hilandia przewyższa poziomem swoich rywali. Kadra Pomarańczowych również bardzo mocna na ten mecz z Van Persie'm na czele. Naszym zdaniem gospodarze spokojnie poradzą sobie z Estonią.

Kazachstan vs. Niemcy poniżej 3.5 gola, 1.90 Unibet

Nasi zachodni sąsiedzi podobnie jak Holendrzy radzą sobie w swojej grupie. Mają jednak godnego rywala. Najpewniej wszyscy pamiętają mecz Niemcy vs. Szwejca. Przy stanie 4:0 dla Niemców, Ibra i spółka dogonili rywali, remisując ten mecz. To na pewno poskutkowało demotywująco na Niemców. Dzisiaj jednak już na pewno zapomnieli o tamtej wpadce. Czeka ich wyjazd do Kazachstanu i mecz w ciężkich warunkach. W kadrze brakuje Klose, który jednak jest podporoą ekipy. Kazachowie potrafią grać u siebie. Przegrali tylko 1:2 z Irlandią oraz zremisowali z Austrią. Niemniej są ciężkim przeciwnikiem. Dzisiaj zatem sugerujemy, iż nie padnie tu zbyt duża ilość goli.

San Marino vs. Anglia powyżej 4.5 gola, 1.57 Unibet

Mecz z naszej grupy. Oczywistym jest fakt, iż goście wygrają. Pytanie tylko jak wysoko. Kadra jest bardzo mocna. Młode wilki jak Welbeck czy Smalling na pewno dzisiaj pograją. ponadto w kadrze jest wiele znakomitych nazwisk jak, Lampard czy Rooney. Niemniej większość gwiazd pewnie poczeka na dużo ważniejszy mecz z Czarnogórą. Dzisiaj młodzi będą chcieli się wykazać. Na pewno również talent Wenger'a - Oxlade-Chemberlain dzisiaj może poszaleć na murawie. Typujemy zatem sporą liczbę goli.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Większość transmisji dostępna w Unibet TV!