PK: Brazylia kontra Włochy


Do ciekawej rywalizacji dojdzie dzisiaj w meczu pucharu Konfederacji. Zespół gospodarzy, Brazylia, podejmie Włochy. Dwa zespoły, które mają komplet punktów. Walka zatem toczyć się będzie o pierwsze miejsce w grupie. Czy Brazylia potwierdzi swoją fenomenalną formę?

Brazylia jak na razie potwierdza swoją świetną formę. Widać, że zespół jest zgrany i kontrolują każdy swój pojedynek. Dotychczas rozegrali dwa mecze, oba wygrali do zera. Pierwszym rywalem była Japonią z którą wygrali 3:0, w kolejnym spokojnie pokonali Meksyk 2:0. Wcześniejszy mecz towarzyski z Francją (3:0) potwierdza zatem dyspozycję Canarinhos. Widać, że trener Scolari stworzył świetny zespół. Dzisiaj jednak pierwszy poważniejszy sprawdzian, a niebawem, najprawdopodobniej czeka ich prawdziwe wyzwanie czyli mecz z Hiszpanią.

W dwóch pierwszych spotkaniach ze świetnej strony pokazał się Neymar, który bryluje w kadrze. Asystuje, strzela i popisuje się swoimi znakomitymi umiejętnościami technicznymi. Dzisiaj ponownie powinien być mocnym punktem zespołu. Ponadto mają mocny punkt w postaci Jo, który bez kłopotu wykorzystał już dwa karne. Co ciekawe zawsze w tym samym czasie trafiał do siatki rywala.

Włosi również pokazują się z dobrej strony. Vice mistrzowie Europy także nie próżnują tutaj i pragną zdobyć to trofeum. W pierwszym boju pokonali Meksyk 2:1. Był to zacięty bój, ale jednak na murawie z lepszej strony pokazała się reprezentacja z półwyspu Apenińskiego. Mecz z Japonią był już prawdziwym thrillerem. Włosi wygrali 4:3 po bardzo zaciętym spotkaniu. Ostatecznie to jednak oni wytrzymali do końca i pokazali, że są niezwykle walczącym kolektywem. Podporą zespołu jest Pirlo, który zawsze ze stoickim spokojem motywuje zespół, a bestia Balotelli strzela swoje bramki. Na dwóch dwóch kopaczy musi dzisiaj uważać zespół Canarinhos.

Obie reprezentacje rozegrały już mecz towarzyski w tym roku. Padł wynik 2:2. Dzisiaj ponownie spodziewamy się wyrównanego meczu. Ponadto warto dodać, iż Włosi pragną zrewanżować się za porażkę z poprzedniego pucharu Konfederacji, gdzie to Brazylia wygrała 3:0. Spodziewamy się ciekawego i obfitego w bramki spotkania. Powyżej 2.5 gola to nasza propozycja na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.72 Unibet