PK: Brazylia vs. Urugwaj


Już dzisiaj pierwszy mecz półfinałowy w Pucharze Konfederacji. Przed nami starcie gospodarza, Brazylii z inną reprezentacją Ameryki Południowej, Urugwajem. To będzie niezwykle zacięty pojedynek, w którym nie tylko będzie się liczył awans do finału turnieju, ale i prestiż.

Brazylia w pucharze Konfederacji spisuje się naprawdę solidnie. Mają pomysł na grę i świetnie sobie radzą z rywalami. W fazie grupowej nie mięli sobie równych. Wygrali wszystkie trzy spotkania i tylko z vice mistrzami Europy stracili pierwsze bramki (4:2). Grają ofensywnie, wymieniają się podaniami i widać po całej drużynie, że mają chrapkę na triumf w tym spotkaniu. Dzisiaj czeka ich jednak nie lada wyzwanie. Przeciwnik z tego samego kontynentu to zawsze coś więcej. Wyjdą dzisiaj na murawę w pełni skoncentrowani.

Kadra Canarinhos jest niebywale solidna. Bryluje w niej oczywiście Neymar, który ewidentnie pragnie być MVP turnieju, choć o króla strzelców będzie ciężko - nie rywalizowali z Tahiti. Świetnie też radzi sobie doświadczony, FredScolari jednak odmłodnił kadrę i zostawił kilku doświadczonych kopaczy, wychodzi to ewidentnie na korzyść drużyny.

Urugwaj to kadra, która z małymi kłopotami awansowała do kolejnej części turnieju. Pierwszy mecz przegrali z Hiszpanią. Był to zacięty pojedynek, aczkolwiek zespół z półwyspu Iberyjskiego dominował nad rywalem. Ponadto kłopotliwy okazał się mecz z Nigerią. Ledwo zwyciężyli 2:1 i dzięki temu byli spokojni o awans. W ostatnim meczu bowiem, zmiażdżyli Tahiti 8:0, a gwiazdą spotkania był strzelec czteru bramek, Hernandez. Dzisiaj jednak wszyscy będą liczyć na znakomity duet: Suarez-Cavani. Ten drugi już o krok od Chelsea i na pewno będzie chciał dzisiaj pokazać się ze swojej lepszej strony.

Przed nami bardzo interesujący mecz. Dwie znakomite reprezentacje, niemniej tylko jedna z nich prezentuje optymalny poziom - Brazylia. Co prawda Urugwaj na pewno poprawił morale po ostatnim meczu to jednak dzisiaj będą musieli zejść na ziemię. Spodziewamy się dobrego pojedynku, co prawda z ostatecznym triumfem Canarinhos, ale my jednak mamy inną porpozycję. Powyżej 2.5 gola to nasz typ, ze względu na to, iż powinien to być również dość otwarty mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.55 Unibet