PK: Hiszpania vs. Włochy


Drugi półfnał w Pucharze Konfederacji przed nami. Będzie to niezwykle ciekawy pojedynek, bowiem będzie to rewanż za finał EURO 2012. Hiszpania podejmie Włochy. Dwie znakomite reprezentacje. Czy uda się Włochom wygrać ten niebywały pojedynek i zarazem zrewanżować za nieudany finał w Kijowie?

Hiszpanie grają znakomicie na tym turnieju. Bez większych kłopotów ogrywają swoich przeciwników. Jedynym ewentualnym meczem, który sprawił lekki problem był bój z Urugwajem, gdzie to wygrali jedynie 2:1. Kolejne mecze to już ukazanie siły przez mistrzów świata oraz Europy. Pokonali Tahiti 10:0, a z Nigerią poradzili sobie spokojnie 3:0, Dzisiaj jednak może to być najcięższy mecz na całym turnieju. Niemniej zgranie zespołu i perfekcyjne podania oraz skuteczności to atuty zespołu z półwyspu Iberyjskiego. Zdecydowanie to ich wyróżnia na tym turnieju.

W pucharze Konfederacji świetnie spisuje się aktualny lider klasyfikacji strzelców, Fernando Torres. Odrodził się na tym turnieju i spisuje się naprawdę solidnie. Dzisiaj powinien dostać ponownie szansę od Vicente Del Bosque. Ponadto w napadzie powinniśmy ujrzeć Soldado lub Pedro. Obaj zagrali bardzo solidny mecz z Urugwajem i dzisiaj będą na pewno mocnym punktem zespołu.

Włochy to reprezentacja, która miała problemy na tym turnieju. W każdym ze spotkań walczyli do samego końca o punkty i waleczność to jest ich największy plus. Pokonali Meksyk po zaciętym meczu 2:1, a Japonię 4:3. Mecz z ekipą z Azji był jednak niebywałym thrillerem. Ostatecznie jednak się udało. Z Brazylią było już gorzej. Nie mieli od początku pomysłu na grę i przegrali 2:4. Zdecydowanie wyróżniającą się postacią jest Andrea Pirlo, który mimo, iż strzelił tylko jedną bramkę to potrafi zmotywować zespół w odpowiedni sposób. Ma swoją charyzmę i doświadczenie, które jest potrzebne reprezentacji. Dzisiaj ponownie musi stanąć na wysokości zadania by walczyć z Hiszpanią o awans do finału.

Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie. Finał w Kijowie chyba wszyscy pamiętamy. Hiszpanie nie dali szans Włochom i triumfowali na tym turnieju. Dzisiaj ekipa z półwyspu Apenińskiego będzie na pewno chciała się zrewanżować. Będzie im jednak niezwykle ciężko. Hiszpanie grają perfekcyjnie i to oni mimo wszystko powinni zagrać w wielkim finale z Brazylią. Hiszpania awansuje do finału, to nasz typ na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Hiszpania wygra, 1.41 Unibet