PK: Japonia vs. Meksyk


W drugim meczu dzisiejszego dnia w pucharze Konfederacji dojdzie do rywalizacji o honor. Japonia jak i Meksyk nie popisały się w tych rozgrywkach i dzisiejszy mecz będzie istotny jedynie dla samych zawodników, by odpaść z twarzą. Obie ekipy prezentują podobny poziom, choć to jednak Japonia wykazuje większą wolę walki. Czyżby to oni dzisiaj zwyciężyli?

Japonia to zespół, który jako pierwszy zapewnił sobie udział w przyszłorocznym Mundialu. Przyjechali zatem na puchar Konfederacji pełni optymizmu i ze spokojem mogli zapoznać się z warunkami panującymi w Brazylii. Niestety pierwszy mecz przeciwko gospodarzom im kompletnie nie wyszedł. Przegrali 0:3 i zostali zdominowani przez Canarinhos. W kolejnym starciu, przeciwko Włochom było jednak inaczej. Zagrali niezwykle walecznie i po bardzo zaciętym meczu przegrali 3:4. Było bardzo pechowo i niewiele zabrakło nawet do zwycięstwa. Dzisiaj zatem wyjdą ze sportową złością na murawę i to może im pomóc.

W kadrze ekipy z Azji świetnie spisuje się zawodnik Manchesteru United, Shinji Kagawa. Jest on bardzo jasnym punktem w zespole mistrzów Azji. Ostatnio srzelił ważnego gola, choć nie dał on zwycięstwa jego reprezentacji. Niemniej spisuje się znakomicie i pcha cały zespół do przodu. Dzisiaj jego dyspozycja będzie bardzo istotna.

Meksyk to natomiast ogromna porażka tego turnieju. Co prawda postawili się Włochom czy teżBrazylii. Przegrywali odpowiednio 1:2 i 0:2, ale nie ma już błysku w tej reprezentacji. Lata temu grali zupełnie inaczej, solidniej. Teraz jest to co najwyżej przeciętna reprezentacja. Jest co prawda Chicharito, ale i on ma zachwiania formy, poza tym sam nie wygra meczu. Dzisiejsza konfrontacja nie będzie dla nich łatwa i jeśli ponownie podejdą bez werwy to przegrają po raz trzeci.

Obie ekipy przegrały swoje wszystkie dotychczasowe mecze. Niemniej mimo wszystko lepiej wygląda reprezentacja Japonii. Są dużo bardziej zgrani i tworzą znacznie dogodniejsze okazje strzeleckie. Ponadto widać wolę walki w tej drużynie. Te cechy dzisiaj mogą być niezwykle istotne. Stąd też sądzimy, iż to właśnie Japonia wygra w dzisiejszym meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Japonia (DNB), 1.74 Unibet