PNA: Grupa B!


Bardzo interesująco zapowiada się faza rozstrzygnięć w grupie B w Pucharze Narodów Afryki. W tej grupie jeszcze wszystko się może zdarzyć - każdy może awansować. Pojedynki pomiędzy Nigrem, a Ghaną oraz Mali, a Kongiem będą bardzo emocjonujące. Które z ekip są w stanie awansować do kolejnej fazy?

Najgorzej wygląda sytuacja Nigru, który musi zwyciężyć w swoim meczu by awansować dalej. Mają jednak słabą reprezentacje - zdecydowanie najgorszą w grupie. Dzisiaj będą mieli ogromnie ciężką przeprawę i nie wydaje się by mieli szansę na awans. Jedyną strategię Nigru będzie zmasowany atak od początku, a rywal powinien to wykorzystać.

Przeciwnikiem Nigru będzie doświadczona i bardzo dobra reprezentacja Ghany. Czarne Gwiazdy grają bardzo dobrze i widać, że będą jednymi z faworytów turnieju. W dzisiejszym meczu nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów by nie zająć drugiego miejsca w tabeli, a pierwsze. W przypadku drugiej lokaty, zagrają o półfinał z gospodarzem - z RPA. To niewygodny rywal i na pewno Ghana dzisiaj będzie bardzo mocna.

Kolejny mecz zapowiada się jeszcze ciekawiej. Mali jest teoretycznie silniejszym zespołem, jednak DR Kongra również gra bardzo dobrze. Atutem Konga jest to, że są ekipą nieprzewidywalną. Wygląda zatem, że tutaj oba zespoły stoczą potężną batalię o awans. Remis da awans Mali, jeśli jednak DR Konga się zmobilizuje to oni awansują.

Naszym zdaniem jest tylko jeden faworyt w dzisiejszych spotkaniach grupy B. Zespół Ghany powinien wygrać swój mecz bez względu na wszystko. Są zdecydowanie najlepszą reprezentacją w tej grupie i jedną z faworyzowanych do zdobycia tytułu w tym roku. Naszym zdaniem najlepszym typem na PNA dzisiaj jest zdecydowane zwycięstwo Ghany.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Ghana wygra, 1.35 Unibet