PNA: Grupa D!


Dzisiaj ostateczny dzień fazy grupowej w Pucharze Narodów Afryki. Dojdzie do dwóch ciekawych pojedynków. Punkt wystarczy tak naprawdę by Wybrzeże Kości Słoniowej wyszło z grupy na miejscu pierwszym. Rywalem będzie outsider w grupie, Algieria. W drugim pojedynku będzie dużo ciekawiej. O awans walczy TunezjaTogo. Oba zespoły mają po trzy punkty. Która z tych reprezentacji awansuje?

Mecz Algierii z Wybrzeżem Kości Słoniowej zapowiada się bardzo jednostronnie. Nic nie wskazuje na to by Algierczycy mieli cokolowiek ugrać w tym pojedynku. Klasą WKS wyprzedza dzisiejszego rywala o co najmniej kilka poziomów. Gervinho czy Drogba te nazwiska mówią same za siebie. Dzisiaj być może dostaną więcej spokoju i rozpoczną mecz na ławce rezerwowych, ale w razie kłopotów na pewno zjawią się na murawie. Zespół WKS jest zdecydowanie jednym z faworytów turnieju i naszym zdaniem powinni pokazać po raz trzeci w tych rozgrywkach swój kunszt i ograć tywala. 

Zdecydowanie ciekawiej zapowiada się mecz o wszystko pomiędzy Togo, a Tunezją. W Togo bryluje oczywiście Adebayor, który już w tym turnieju pokazał swoje umiejętności strzeleckie. Tunezja również ma swoje gwiazdy, ale jednak w tym turnieju nie radzą sobie jakby tego chcieli. Przed tym spotkaniem lepiej wygląda sytuacja Togo. Są wyżej ze względu na lepszy stosunek bramek. W spotkaniach również wyglądają lepiej. Tunezyjczycy z resztą wygrali z Algierią rzutem na taśmę, a to zbyt dobrze nie ukazuje tej drużyny. Ostatnie mecze pomiędzy tymi zespołami kończyły się triumfami Tunezji. Dzisiaj jednak wiele wskazuje na to, iż to Togo ma szanse na rewanż, ponieważ grają lepszą piłkę.

Reasumując na dzisiaj polecamy dwa typy z tej finałowej batalii w grupie D. Najpewniej wygląda dzisiaj zwycięstwo Wybrzeża Kości Słoniowej. Innym typem, który może być nieco ryzykowny, ale na pewno warty gry jest wygrana Togo, ale w razie remisu otrzymamy zwrot stawki!

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typy: WKS wygra, 1.70 Unibet | Togo (DNB), 2.12 Unibet