Puchar Konfederacji: Hiszpania vs. Tahiti


Kolejny intrygujący pojedynek przed nami w Pucharze Konfederacji. Mistrzowie świata oraz Europy, Hiszpania podejmie dzisiaj czerwoną latarnię rozgrywek, Tahiti. Mecz zapowiada się niebywale jednostronnie, niemniej outsiderzy na pewno nie poddadzą się bez walki.

Hiszpanie są ogromnymi faworytami turnieju w Brazylii. Na otwarciu pokonali Urugwaj po dość zaciętym pojedynku. Zagrali jednak znakomicie. Reprezentacja Urugwaju miała zaledwie 28% posiadania piłki i to przełożyło się na wynik. Hiszpanie są bardzo dobrze przygotowani do tego turnieju i na pewno chcą się pokazać z jak najlepszej strony. Dzisiaj jednak przed zawodnikami mistrzów świata i Europy spacerek, aczkolwiek nie mogą kompletnie zlekceważyć swoich przeciwników. Pamiętają na pewno mecz z Haiti, gdzie wygrali zaledwie 2:1.

Kadra jest niebywale silna. Niemniej dzisiaj zagrają całkowicie rezerwowym składem. Mimo to nazwiska są niezwykle mocne. CazorlaTorres czy też Javi Martinez. Zatem solidna paczka. Na pewno Del Bosque nie pozwoli swoim podopiecznym zlekceważyć przecinika i stąd też zagrają na pewno na pełnych obrotach. Hiszpanie nastawiają się na kanonadę dzisiejszego wieczora.

Tahiti to natomiast zespół-kopciuszek. Nic tutaj nie ugrają i są tego całkowicie świadomi. Ostatnio jednak z Nigerią spisali się znakomicie. Mieli kilka solidnych szans na strzelenie bramki, a jedną udało się wykorzystać. Po zdobytym golu cieszyli się jakby wgrali cały turniej. Był to bardzo sympatyczny obrazek. Warto dodać, iż trybuny były zdecydowanie za outsiderami. Dzisiaj będzie podobnie, choć rywal znacznie cięższy. Trener drużyny, Eddy Etaeta również jest świadomy całej sytuacji, ale mimo to dzisiaj ma zamiar stawiać na atak. Marzeniem jest zdobyty gol, ale i sama gra przeciwko Hiszpanii jest niebywałym prezentem. 

Mecz będzie do jednej bramki, ale spodziewamy się mimo wszystko ogromnej walki ze strony Tahiti. Spodziewamy się sporej liczby bramek, a i być może jedną z nich zdobędzie reprezentacja amatorów. Ostatnio pokazali się ze znakomitej strony. Stąd też wybraliśmy dla Was dwa typy, powyżej 8.5 gola oraz obie strzelą.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typy: Powyżej 8.5 gola, 1.90 oraz obie strzelą, 3.50 Unibet