Puchar Konfederacji: Meksyk kontra Włochy


Już wczoraj rozpoczął się długo oczekiwany Puchar Konfederacji. Brazylia rozbiła Japonię 3:0, Dzisiaj natomiast kolejne mecze przed nami. Na pierwszy ogień pójdzie bój MeksykuWłochami. Dwie znakomite reprezentacje, a zatem sporo emocji przed nami.

Meksyk na ten turniej przygotowywał się bardzo solidnie. Przystępują tutaj jako mistrz Ameryki Północnej. Nie było jednak trudno zdobyć im to trofeum. Pierwotnie przyjazd na ten turniej miał być ukazaniem w jakich to warunkach zagrają za rok na mundialu. Ich sytuacja jest jednak nieco skomplikowana w eliminacjach i może to być ich turniej pocieszenia, w którym na pewno będą chcieli się zaprezentować. Kadrowo są nieźli. Największymi gwiazdami są oczywiście Javier Hernandez z Manchesteru United, czy też Guardado z Valencii. Ponadto kadra głównie opiera się na zawodnikach z rodzimej ligi.

Włochy natomiast to vice mistrzowie Europy. Turniej w Brazylii ma również ukazać klimat panujący w tym kraju przed mistrzostwami świata. Ich sytuacja jest zdecydowanie łatwiejsza i zapewne ostatecznie awansują na ten prestiżowy turniej. Wracając jednak do dzisiejszego meczu, to zespół na pewno nie jest ostatnio w optymalnej formie. Remisy z Czechami, a w szczególności z Haiti na pewno nie są budujące. Dzisiaj zatem morale będą nieco mieszane.

Kadra jest jednak niezwykle solidna. Nazwiska z najwyższej półki. W bramce zapewne pojawi się Buffon, a w polu zobaczymy takie gwiazdy jak BalotelliPirlo czy też El Shaaravy. Zatem zespół jest solidny. Ogółem to wyglądają nawet solidniej niż ich dzisiejszy przeciwnik. Niemniej Włosi na pewno nie mogą zlekceważyć Meksyku.

Jak już wspomnięliśmy, kadrowo solidniej wyglądają Włosi. Forma jednak nie jest ich atutem w ostatnim czasie. Niemniej i Meksyk nie grzeszy błyskotliwością. Spodziewamy się zatem wyrównanego meczu, ale solidność kadry Włoch powinna jednak ich wspomóc. Stąd też typujemy wygraną vice mistrzów Europy, ale w razie remisu otrzymamy zwrot stawki.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Włochy (DNB), 1.70 Unibet