Puchar Konfederacji: Nigeria vs. Tahiti


Dzisiaj dojdzie do bardzo niezwykłego meczu w ramach pucharu Konfederacji. Mistrzowie Afryki, czyli Nigeria podejmie bowiem absolutnego debiutanta, Tahiti. Zespół z Oceanii jest skazywana na porażkę, ale mimo to wszyscy przyjechali do Brazylii z uśmiechami na twarzy. Może jednak stać ich na sprawienie niespodzianki?

Nigeria to tegoroczny triumfator Pucharu Narodów Afryki. Byli w tym turnieju zdecydowanie najlepsi. Przyjechali na puchar Konfederacji mocno zmotywowani. Pragną bowiem awansować do przyszłorocznego mundialu i tym sposobem, chcą się zapoznać z atmosferą, klimatem jaki panuje w Brazylii. W ostatnim czasie Nigeria grała w eliminacjach do Mistrzostw Świata. Są coraz bliżej awansu do trzeciej rundy, niemniej wszystko rozstrzygnie się we wrześniu. Ich forma jest optymalna, aczkolwiek brakuje tej mocy co podczas PNA. Dzisiaj jednak na pewno powinni zwiększyć swoje morale.

Kadra Nigerii wygląda przyzwoicie. Na pewno mają zdecydowanie bardziej doświadczoną kadrę. Zdecydowana większość kopaczy gra bowiem w europejskich ligach. Liderem zespołu jest na pewno playmaker, John Obi Mikel, który gra w Chelsea Londyn. Ponadto jest też bramkostrzelny Musa, występujący na codzień w CSKA Moskwa. Kadra jest zatem o niebo solidniejsza od rywala. Mankamentem może być jednak lekceważące podejście do przeciwnika.

Tahiti to reprezentacja, która wywalczyła puchar Oceanii. Było to bardzo nieoczkiwane zwycięstwo. Wszyscy bowiem stawiali na Nową Zelandię. Ten triumf jednak pisze nową historię dla Tahiti i w dodatku daje niezwykłą przygodę zawodnikom Tahiti. Kadra reprezentacji z Oceanii opiera się na zawodnikach, których można określić jako amatorzy, ewentualnie półamatorzy. Przyjechali z uśmiechem na twarzy i będą dzisiaj grali bez presji. Co będzie na pewno atutem tej drużyny.

Nigeria wygra ten mecz, bez wątpienia. Niemniej ciekawy będzie wymiar tego zwycięstwa. Kadrowo wyglądają zdecydowanie lepiej, wręcz o niebo lepiej. Sądzimy zatem, iż wykorzystają ten atut i pokonają swoich przeciwników sporą liczbą bramek. Typujemy zatem powyżej 3.5 gola w tym pojedynku.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 3.5 gola, 1.72 Unibet