Puchar Konfederacji: Nigeria vs. Urugwaj


Kolejny istotny i jakże ciekawie zapowiadający się pojedynek w pucharze Konfederacji. Ekipa Urugwaju zagra dzisiaj przeciwko Nigerii. Której z ekip uda się zwyciężyć? Dla Urugwaju porażka będzie znaczyć to, iż odpadają. Zatem u nich motywacja będzie niezwykle wysoka. 

Nigeria to mistrzowie Afryki. W tym roku jeszcze nie doznali porażki, co jest naprawdę wyjątkowym wynikiem. Dzisiaj jednak będzie bardzo ciężko wytrzymać bez porażki. W pierwszym swoim meczu na turnieju gładko wygrali przeciwko Tahiti. Niemniej nie obyło się bez kłopotów. Mogli stracić kilka goli, ale jedynie raz skapitulowali. Dzisiaj będzie znacznie ciężej. Zespół z Urugwaju będzie musiał jednak uważać na Oduamadiego, który ostatnio zdobył hat-tricka. Jest zatem na pewno chętny na kolejne bramki.

Urugwaj to znakomity zespół. Przyjechali tutaj sprawić niespodziankę. Muszą jednak wygrać z Nigerią by marzyć o awansie do kolejnej fazy. W meczu z Hiszpanią zagrali dobrze, ale ewidentnie nie mieli wystarczającego posiadania piłki. Zostali zdominowani przez mistrzów świata i Europy. Dzisiaj muszą wyjść do rywalizacji z zupełnie nowym nastawieniem, bez wspominania tamtej wpadki. Są na pewno lepszą kadrą, ale nie mogą też wyjść z nastawieniem, iż mecz został wygrany z góry.

Zdecydowanie silniejsza wydaje się być kadra Urugwaju. Niemniej to jedna formacja wygląda niezwykle wirtuozersko. Jest to oczywiście napad. A tam mamy Luisa Suareza oraz Edinsona Cavaniego, czyli dwóch znakomitych snajperów. Dzisiaj wszyscy bardzo liczą na tę dwójkę.

Mecz powinien być mimo wszystko dość jednostronny. Urugwaj jest lepszą reprezentacją. Nigeria z lekkimi kłopotami, grożą strajkami, zatem źle się tam dzieje. W Urugwaju natomiast ogromna potrzeba wygrania meczu. Dzisiaj sądzimy, iż to właśnie oni będą lepsi. Typujemy zatem triumf Urugwaju w tym istotnym meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Urugwaj wygra, 1.72 Unibet