Towarzyski: Anglia vs. Dania


Ciekawa konfrontacja w meczu towarzyskim. Otóż przed Mistrzostwami Świata, Anglicy muszą się solidnie przygotować. Ich rywalem będzie Dania. Zespół ze Skandynawii nie ma jednak szczęścia w ostatnich miesiącach. Tym samym to zespół z Wysp będzie faworytem tego meczu.

Anglia (@ 1.57) przygotowuje się na Mundial w Brazylii. Zatem każdy mecz ma dopasować do siebie piłkarzy i dać odpowiedź Royowi Hodgsonowi, kogo ma wybrać na te prestiżowe zawody. Będzie to pierwszy mecz Anglików w tym roku. Poprzedni zakończyli nieudanymi spotkaniami z Chile i Niemcami. Zatem dzisiaj będą poszukiwać sukcesu właśnie z Danią.

Kadra reprezentacji Anglii wygląda bardzo solidnie. W składzie znalazły się takie tuzy jak Sturridge, czy Rooney. Ponadto szkoleniowiec drużyny daje szansę na wykazanie się bramkarzom: Forsterowi z Celticu, czy Ruddy z Norwich. Zabraknie jednak kontuzjowanych JagielkiJonesa, co na pewno umożliwi wykazaniem się przez innych defensorów.

Dania (@ 6.50) to najbardziej chimeryczna reprezentacja zakończonych eliminacji do Mistrzostw Świata. Zespół co prawda finalnie zajął miejsce drugie, ale nie dostali szans na grę w barażach - zbyt mało punktów. Wcześniej jednak, Duńczycy grali bardzo słabo. Odnotowali porażki z reprezentacjami Armenii, a i w towarzyskim meczu ulegli Polsce. Są zatem w trakcie odbudowywania się.

Wiele spotkań rozegrały oba zespoły w ostatnich dekadach. Niemniej to Anglicy spisywali się zazwyczaj lepiej, choć Danii zdarzało się wygrywać. Dzisiejszy mecz będzie jednak z tych kombinacyjnych. Wiele roszad w składach się zapowiada. Tym samym liczymy na powyżej 2.5 gola w tym boju.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola @ 2.02 Unibet