Towarzyski: Belgia kontra Kolumbia


Ogromne emocje czekają nas w dzisiejszym meczu towarzyskim. Mimo, iż to jedynie sprawdzian reprezentacji, powinniśmy oczekiwać nie lada gratki. Spotkają się bowiem, Belgia oraz Kolumbia. Mecz odbędzie się w Brukseli. Mimo to, gospodarze nie będą zdecydowanymi faworytami tego meczu.

Belgia to rewelacja eliminacji mistrzostw świata w Europie. W grupie odnieśli gładki triumf, wyprzedzając Chorwatów aż o dziewięć punktów. Seria Belgów jest niezwykle imponująca. Nie przegrali od roku, co ciekawe od równo roku - 14.11.2012 ulegli w towarzyskiej konfrontacji przeciwko Rumunii. Ostatnie mecze to jednak bezkomplekowe zdobywanie punktów w eliminacjach. Ponadto od pamiętnej porażki, Belgia nie przegrała w dziewięciu meczach z rzędu, z czego jedynie w dwóch zremisowała.

Gospodarze podejdą dzisiaj w pełni zmotywowani. W kadrze nie zabraknie gwiazd. Trener Wilmots powołał najsilniejszy skład. Mianowicie, nie zabraknie takich nazwisk jak HazardBenteke, czy też Courtois. Mankamentem w rozstawieniu, może być jednak linia defensywy. Wciąż kontuzje leczy Kompany, a i Vermaelen nie jest w stanie dzisiaj zagrać. Mimo to, kadra wygląda niezwykle solidnie.

Kolumbia to natomiast reprezentacja, która zajęła drugie miejsce w eliminacjach w strefie Ameryki Południowej. Jedynym zespołem, któremu ulegli w czubie tabeli, była Argentyna. Forma gości jest również imponująca, choć już nie tak perfekcyjna. Ulegli w ostatnim czasie z Urugwajem, a i wymęczyli remis z Chile po świetnej pogoni. Kadrowo natomiast, wystąpią w równie silnym składzie z Falcao na czele. Ponadto wystąpi także Zapata, czy Guarin.

Obie reprezentacje grały już ze sobą. Było to w towarzyskim pojedynku w 1998 roku. Wtedy zwycięsko wyszła ekipa z Europy, 2:0. Dzisiaj zapowiada się niezwykle wyrównana konfrontacja. Oba zespoły mają piekielnie solidne kadry i udowodnili to w eliminacjach. Tym samym spodziewamy się arcyciekawego meczu, w którym padnie spora liczba goli.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 2.06 Unibet