Towarzyski: Brazylia kontra Francja


Kolejny mecz towarzyski przed nami. Niemniej będzie to niezwykle ciekawy pojedynek. Brazylia zmierzy się w Porto Alegre z Francją. Zatem dwie znakomite reprezentacje zagrają ze sobą dzisiaj w Ameryce Łacińskiej. Gospodarze być może wykorzystają atut własnej murawy, ale Francja na pewno nie odpuści.

Ostatni mecz sprawdzający formę przed pucharem Konfederacji dla Brazylii. Bedzie to zatem wystawienie najsilniejszej kadry przez Felipe Scolariego. Ostatnie spotkania przebiegały nieźle, choć przeprowadzono zbyt wiele roszad w kadrze Canarinhos. Remis z Anglią 2:2 był na pewno satysfakcjonujący, ale jednak celem było zwycięstwo. Dzisiaj kolejny ciężki mecz, z rywalem równie silnym jak ostatnio.

W poprzednim meczu zagrali wymieszaną kadrą. Zagrali świetnie prezentujący się Neymar czy też bramkostrzelny Fred, a ponadto szanse gry dostali Damiao oraz Paulinho. Kadra jest bardzo solidna, aczkolwiek dzisiaj szkoleniowiec Canarinhos powinien skupić się na optymalnej kadrze, która będzie występować w nadchodzącym turnieju.

Francja bez występu w pucharze Konfederacji, ale na pewno będą chcieli się postawić Brazylijczykom. Trójkolorowi spisują się co najwyżej przeciętnie jako reprezentacja w ostatnich miesiącach. Kilka dni temu przegrali towarzyskie spotkanie przeciwko w Urugwajowi (0:1). Kadra gości wygląda solidnie, niemniej brakuje kilku zawodników, jak na przykład Evry. Niemniej szanse dostaje coraz więcej kopaczy z Ligue 1. A to na pewno na korzyść dla reprezentacji. Dzisiaj jednak będą mieli niebywale ciężko.

Francja w ostatnich latach dominowała nad Brazylio. Czy to był mecz o stawkę, czy też towarzyski. W najważniejszych momentach jednak Francuzi wygrywali po 1:0. Dzisiaj sytuacja może być odwrotna. Kadra Brazylii wygląda mocniej, ponadto powinni zagrać ci najważniejsi. Spodziewamy się zatem pewnej wygranej gospodarzy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Brazylia wygra, 1.70 Unibet