Towarzyski: Brazylia vs. Anglia


Największym wydarzeniem wieczoru będzie mecz towarzyski na słynnej Maracanie. Brazylia podejmie Anglię. Jest to klasyk wśród spotkań międzynarodowych. Oba zespoły w mocnych składach i będzie to niezwykle zacięte widowisko. Kto zatem wygra?

Brazylia to gospodarz przyszłorocznych mistrzostw świata. Zatem zespół kombinuje z kadrą przed tym prestiżowym turniejem. Zespół nie próżnuje i już rozegralikilka spotkań towarzyskich w 2013 roku. Niemniej najważniejszy jest puchar Konfederacji, który ma być podstawowym sprawdzianem przed przyszłorocznymi mistrzostwami świata. Scolari zapowiedział, iż zespół będzie odmłodzony. Nie powołał przez to Ronaldinho czy też Kaki. Zatem dzisiaj możemy być świadkami wielu roszad kadrowych u Canarinhos.

Anglia natomiast musi męczyć się przez eliminacje. Niemniej grają je dopiero we wrześniu. Teraz czas na przygotowania. Ostatnio, w środę zremisowali w meczu towarzyskim przeciwko Irlandii. Padł wynik 1:1. Bramkę na wagę remisu zdobył genialnie spisujący się w ostatnim czasie Frank Lampard. Dzisiaj ponownie pojawi się na murawie. Anglik ewidentnie ponownie rozkwitł na murawie i jest w niesamowitej formie. 

Trener Anglików, Hodgson wymieszał kadrę. Pojawiło się wielu młodych jak, JonesWelbeck czy Oxlade-Chamberlain, a także weteranów jak wcześniej wymieniony Lampard, a i na przykład Rooney. Niemniej kadra jest bardzo solidna i to oni według nas dzisiaj mogą wygrać.

Już jeden towarzyski mecz oba zespoły rozegrały między sobą. Anglia była lepsza i wygrała 2:1. Bramkami popisali się Rooney oraz Lampard. Dzisiaj ponownie mogą triumfować. Mają niezwykle równą i zgraną kadrę. Niemniej mecz odbywa się na Maracania co będzie atutem Brazylii. Publiczność będzie niosła wręcz swoją reprezentację. Ostatecznie wybraliśmy typ na powyżej 2.5 gola w tym równym pojedynku.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.65 Unibet