Towarzyski: Brazylia vs. Rosja


Podczas gdy na całym świecie rozgrywane są spotkania do eliminacji mistrzostw świata w Brazylii, sam gospodarz rozgrywa mecze towarzyskie. Dzisiaj kolejny pojedynek Canarinhos. Tym razem podejmą reprezentację Rosji. Dzisiejszy pojedynek odbędzie się na Stamford Bridge w Londynie. Sporo kibiców na stadionie by zobaczyć gwiazdy świata. Czy Brazylia tym razem wygra w pojedynku towarzyskim?

Reprezentacja Brazylii jeździ w tej chwili po świecie i promuje swoją reprezentację. Zawsze mają pełne trybuny. Kibice chcą ich oglądać. Dzisiaj ponownie zdecydowana większość kibiców będzie za Canarinhos, choć Abramowicz pewnie będzie za swoją reprezentacją. Reprezentacji Brazylii nie udało się wygrać meczu od października ubiegłego roku, a to dość dziwne. W tym czasie zremisowali z Kolummbią, czy też przegrali z Anglią. W ostatnim pojedynku zremisowali po bardzo emocjonującym meczu z Włochami. 

Mecz w Genewie przeciwko Włochom był bardzo ciekawym starciem. Po pierwszej połowie to ekipa Canarinhos prowadziła strzelając dwa gole z kontr. Najpierw Fred otworzył wynik, a potem Oscar dobił rywala. Druga połowa to świetny start Włochów. Brazylia czuła, że mecz już mają wygrany i to był ich błąd. Dzisiaj na pewno wyjdą odmienieni i już nie podejdą lekceważąco do rywala. Kadra jest niesamowicie silna i to jest ich ogromny potencjał.

Rosja nie zagrała spotkania jako reprezentacja od ponad miesiąca. Wtedy to wygrali w towarzyskim meczu z Islandią. Wcześniej rozgrywali spotkania eliminacyjne, w których błyszczą. Wygrali cztery mecze strzelając 8 goli nie tracąc żadnej! To godny wynik. Reprezentację mają silną. 

Kadra Rosjan jest również bardzo mocna. Oparta na zawodnikach z rodzimej ligi. To na pewno spory atut. Dzisiaj pojawić się powinni: Kherzakov, Shirokov czy też Akinfeyev. To gwiazdy ligowe, które na pewno będą chciały ponownie pokazać swoją moc. 

Brazylia zawsze była lepsza od Rosji. Ostatni mecz towarzyski sprzed siedmiu lat zakończył się wynikiem 1:0 dla Canarinhos. Teraz są w dołku, nie wygrali od dawna. Dzisiaj będzie spora okazja do tego by odbudować siły. Typujemy wygraną Brazylii w tym ciekawie zapowiadającym się pojedynku.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Brazylia wygra, 1.55 Unibet

Mecz dostępny w Unibet TV!