Towarzyski: Hiszpania vs. Haiti


Do dość jednostronnego pojedynku dojdzie dzisiaj w meczu towarzyskim w Miami. Zespół Hiszpanii zmierzy się bowiem z Haiti. Drużyna z półwyspu Iberyjskiego ma niebawem puchar Konfederacji, zatem dzisiejszy test będzie dla nich na pewno przydatny.

Hiszpania za nieco ponad tydzień rozpoczyna puchar Konfederacji. Przed nimi zatem ostatni poważny test przed mistrzostwami świata w Brazylii. Dzisiaj rywal z najniższej półki. Niemniej na pewno Hiszpanie nie mogą zlekceważyć przeciwnika. Do dzisiejszego spotkania podejdą na pewno poważnie. Będą mieli bowiem podobnego rywala w grupie, Tahiti. Niemniej dzisiejszy przeciwnik jest dużo łatwiejszy i zespół prowadzony przed Del Bosque nie powinien mieć żadnych problemów.

Skład jaki wyjdzie dzisiaj na mecz z Haiti będzie na pewno nieco kombinacyjny, ale i mocny zarazem. Spodziewamy się Soldado oraz Torresa w napadzie. Na pewno zobaczymy Cazorlę, a i pozostała część pomocy powinna być niebywale mocna. Stąd też siła zespołu z Europy będzie niezwykle solidna. Powinni przejąć inicjatywę od samego początku spotkania. 

Haiti to zespół z dużo słabszy, jeden z najgorszych. Świadczą o tym ostatnie wyniki tejże reprezentacji. Przegrali cztery ostatnie mecze towarzyski, w dodatku żaden z rywali nie był wygórowany. Ulegli Omanowi, Dominikanie, Chile czy też Boliwii. Ostatnią wygraną odnotowali w grudniu zeszłego roku w pucharze Karaibów z innym słabym zespołem, Martinique. Zwycięstwo to odnieśli po dogrywce. Nie są zatem solidnym przeciwnikiem.

Hiszpania powinna dzisiaj zdecydowanie zdominować rywala z Haiti. Kadra ekipy z płw. Iberyjskiego wygląda niesamowicie solidnie. Mimo, iż zagrają na pewno częściowo rezerwowym składem to i tak wyglądają niezwykle solidnie. Powinni gładko rozbić swojego dzisiejszego rywala. Powyżej 3.5 gola to nasz zakład na ten pojedynek.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 3.5 gola, 1.53 Unibet