Towarzyski: Polska kontra Dania


Środa z pojedynkami reprezentacji. Mnóstwo spotkań towarzyskich, w tym i emocje dla polskich kibiców. Polska podejmie bowiem Danię. Będzie to kolejny test przed spotkaniami eliminacji do mistrzostw świata. Niemniej nie będzie to łatwa rywalizacja. Polska nie wygrała z Danią o 36 lat.

Polska reprezentacja boryka się z wieloma kłopotami. Ciągle krytykowana, z czego bardzo często słusznie. Dzisiaj kolejny mecz, po którym będzie można stwierdzić zaangażowanie zespołu. Waldemar Fornalik powoli traci grunt pod nogami, szczególnie ze względu na wyniki w eliminacjach. Tym samym szkoleniowiec potrzebuje wraz z reprezentacją znacznie solidniejszych wyników. Dzisiaj powinien być pierwszy, poważniejszy test dla biało-czerwonych.

Trener Polaków powołał bardzo ciekawych zawodników. W kadrze znaleźli się między innymi Waldemar SobotaPrzemysław Kaźmierczak czy młody Zieliński. Cała trójka powinna zagrać dzisiaj od pierwszych minut. Skuteczności w reprezentacji szukał będzie również Robert Lewandowski. Trener Fornalik zatem porobił kilka roszad i być może poskutkuje to lepszą grą. Mankamentem zawsze była formacja defensywna i dzisiaj również zespół wyjdzie w dość eksperymentalnym zestawieniu.

Dania również nie jest w najlepszej kondycji w ostatnim czasie. Zespół ze Skandynawii nie ma już praktycznie szans na awans do Brazylii. W swoim ostatnim pojedynku eliminacyjnym przegrali na własnej murawie z Armenią. To ukazuje kryzys gości. Kadra jest aktualnie w przebudowie. Młodzi zawodnicy jak Fischer czy Eriksen dyrygują zespołem, ale wciąż nie tworzą solidneg kolektywu. Dzisiaj Duńczycy również powinni wyjść dość kombinacyjnym składem. To może skutkować ciekawym meczem.

Obie reprezentacje rozegrały ze sobą sporą liczbę spotkań. Dania jest znacznie lepsza w ostatnich latach. Polacy nie wygrali z nimi od 36 lat! Dzisiaj mimo wszystko będą mieli najlepszą okazję by w końcu wygrać. Orły muszą jednak zabezpieczyć formację obronną i zacząć kooperować - tak jak młodzieżowa reprezentacja, która radzi sobie świetnie. Proponujemy w tym meczu powyżej 2.5 gola, ze względu na kombinacyjne zestawienia.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 2.10 Unibet