Towarzyski: Polska kontra Szkocja


Trzeci mecz towarzyski, rozgrywany przez Polską reprezentację w 2014 roku. Do tej pory wszystkie wygrali, ale dzisiaj dopiero zmierzą się z poważniejszym przeciwnikiem. Mianowicie skonfrontują się ze Szkocją. Czy zespół biało-czerwonych podtrzyma znakomitą passę?

Polska (@ 2.15) jest obecnie reprezentacją w budowie. Zatem stabilizacja jest celem priorytetowym dla Adama Nawałki. W tym roku, Polacy rozegrali dwa mecze i oba wygrali. Niemniej rywale byli z dużo niższej półki. Mianowicie, ligowa reprezentacja Norwegii oraz Mołdawia. Biało-czerwoni również grali w składzie z Ekstraklasy. Zatem dopiero dzisiaj pierwszy, poważny mecz dla gospodarzy (mecz na Narodowym w Warszawie).

Trener Polaków nie będzie mógł dzisiaj skorzystać z dwóch kopaczy z Borussii Dortmund. Jakub Błaszczykowski, jak i Robert Lewandowski są kontuzjowani. Mimo to, reprezentacja i bez Lewego czy Kuby jest wystarczająco solidna by przeciwstawić się Szkotom. Ludovic ObraniakKrychowiak, czy też młody Arkadiusz Milik mają na tyle doświadczenia, czy potencjału by wygrać.

Szkocja (@ 3.65) to zespół grający w kratkę. W eliminacjach do Mistrzostw Świata grali w większości spotkań beznadziejnie. Ostatnie mecze to jednak wygrane - z Macedonią i co ciekawe przeciwko Chorwatom. To jednak nie odzwierciedla przeciętności kadry z Wysp Brytyjskich. Dzisiaj nie będą mieli łatwo w Warszawie. Zespół ten, nie może być jednak zlekceważony.

Oba kluby grały ze sobą niezwykle rzadko. To będzie pierwszy mecz od 13 lat, a i przy najbliższych eliminacjach do Euro będą ze sobą rywalizować. Dzisiaj zatem, obie reprezentacje będą chciały się poznaćTym samym liczymy na wyrównany mecz, ale ze sporą liczbą trafień.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola @ 2.35 Unibet