Towarzyski: Polska vs. Irlandia


Ogromna dawka spotkań towarzyskich przed nami. Jednym z nich, będzie mecz w Poznaniu, gdzie to Polska reprezentacja zagra z Irlandią. Będzie to druga szansa Adama Nawałki by zabłysnąć w oczach kibiców. Mecz ze Słowacją był bowiem katastrofalny. Sądzimy, iż i dzisiaj nie będzie miał łatwo.

Polska reprezentacja zagrała ostatnio fatalne spotkanie ze Słowacją. Dwa gole stracone w dość przykry sposób, z winy biało-czerwonych ustawiły mecz. W drugiej odsłonie Orły grały tak, jakby wcale im nie zależało. Atmosfera w kadrze również nie jest najlepsza. Kontrowersyjny wpis Matuesza Klicha na Twitterze sprawi, że kibice jeszcze bardziej odsuną się od reprezentacji. W tym momencie trener powinien wkroczyć do akcji i załagodzić sytuację.

Adam Nawałka na pewno dokona wielu roszad przed meczem z Irlandią. Niestety z kadry wypadł Nowak i dzisiaj nie zadebiutuje. Niemniej powinniśmy zobaczyć inne, nowe postacie. MączyńskiMarciniakPazdan i być może Ćwielong dostaną dzisiaj swoje szanse. To zapewne ryzykowne zestawienie, ale trener musi kombinować by znaleźć źródło sukcesu, na które tak wszyscy czekają.

Irlandia to reprezentacja, której również nie powiodło się w eliminacjach. Zajęli czwarte miejsce i mundial obejrzą w telewizorach. Mimo to, jest to kadra, której nie można bagatelizować. Są zawodnicy, którzy grają w bardzo solidnych zespołach jak Shane Long czy Stokes. Ostatnio też pokonali towarzysko Łotwę w bardzo łatwy sposób. Dzisiaj ponownie będą groźni.

Obie drużyny już raz się spotkały ze sobą w tym roku. Było to w lutym i to Irlandia była zdecydowanie lepszą ekipą. Wygrali 2:0. Dzisiaj również nie będzie łatwo Polakom zatrzymać rywala. Goście potrafią namieszać i mogą to wykorzystać. Sądzimy, że ponownie trafią do siatki biało-czerwonych.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Irlandia strzeli gola, 1.42 Unibet