Towarzyski: Polska vs. Macedonia


      Dzisiaj odbędzie się jeden mecz towarzyski. Będzie to ostatni mecz obu ekip w tym roku kalendarzowym. Polska podejmie reprezentację Macedonii. Mecz ten odbędzie się w Turcji. Nasi kopacze są faworyzowani w tej batalii. Trzeba jednak pamiętać, że Polacy zagrają mocno okrojonym skłedem. Stąd też warto jednak nie lekceważyć rywala. 

      Polska to dość chaotyczna reprezentacja. Przeplatają dobre wyniki z dużo słabszymi rywalami. W eliminacjach nasza reprezentacja radzi sobie całkiem nieźle. Zajmują trzecie miejsce w tabeli i mają jeden mecz mniej niż czołowa dwójka. Zespół jednak ostatni mecz rozegrali z Urugwajem rónież towarzyski. I nie był to udany pojedynek. Mimo, że Obraniak, strzelił wtedy wspaniałego gola. Kadrę jaką na dzisiaj powołał Fornalik można uznać za niezła, choć jest to zespół złożony z kopaczy Ekstraklasy. W kadrze znaleźli się doświadczeni kopacze, jak i ci młodzi na których za parę lat będziemy polegać. Z młodego pokolenia zobaczymy bardzo utalentowanych: KoseckiegoMilika czy Piecha. Zespół ten może stworzyć nieźle grający kolektyw i jeśli tak będzie to powinni zmieść rywala z powierzchni ziemi, ponieważ każdemu zależy by się pokazać.

      Macedonia to drużyna przeciętna, która jednak potrafi zaskakwiać. W eliminacjach do mistrzostw świata idzie im również przeciętnie. Polegli w starciach z Chorwacją (0:1 i 1:2), zremisowali w pojedynku ze Szkocją, któa radzi sobie tragicznie. Zwyciężyli natomiast dość niespodziewanie z Serbami. Ostatnimi czasy rozegrali też mecz towarzyski - przeciwko Słowenii, którą ograli 3:2. Reprezentacja Macedonii wygląda dużo mniej profesjonalnie niż nasi kopacze. W 99% zostali powołani zawodnicy z macedońskiej ligi, poza golkiperem z Dinama Bukareszt. Dzisiaj zatem będą mieli nie lada wyzwanie, choć również powinni zagrać dość ambitnie.

      H2H na plus dla Polski. W ostatniej dekadzie rozegrali dwa mecze. W 2003 roku Polacy wygrali 3:0 z Macedonią, pięć lat później padł remis 1:1. Dzisiaj nasi są faworyzowani i jednak powinni ograć przeciwnika. Mają silniejszą, choć dość młodą kadrę. Zespół jednak wykazuje potencjał, i to spory. Typ na wygraną Polaków wygląda bardzo smakowicie.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Polska wygra, 1.75 Unibet