Towarzyski: Polska vs. Urugwaj!


     Wszyscy fani piłki nożnej dzisiaj będą spoglądać na Towarzyskie spotkanie naszych Orłów. Polska rozegra bowiem mecz z jedną z najlepszych ekip świata, Urugwajem. Mecz odbędzie się w Gdańsku. Stadion podobno będzie w większości wypełniony. Oba zespoły wystąpią dzisiaj w najsilniejszych składach. Czy Polacy będą w stanie nawiązać walkę z Urugwajem?

     Polska dzisiaj nie jest faworyzowana, co nie jest dziwne. Nasze Orły grają przeciętnie, choć z ekipami z wyższej półki potrafią się odpowiednio zmobilizować. Było to widać w spotkaniu z Anglią, gdzie pierwotnie byli skazywani na srogą porażkę, omal nie wygrali meczu. Świetnie zagrał cały zespół. Począwszy od defensywy, gdzie warto wyróżnić genialnie grającego Wasyla no i oczywiście strzelca bramki, Glika. Nieźle zagrał także Grosicki, który ujawnił, że ma stalowe płuca. Zabrakło oczywiście Kuby Błaszczykowskiego, który w dzisiejszym pojedynku powinien się pojawić. Ciekawe na kogo Fornalik postawi dzisiaj między słupkami - Tytoń bądź Kuszczak. Na szpicy ujrzymy na pewno snajpera z Borusii, który ostatnio strzelił dwie bramki. Będzie niezwykle groźny. Ciekawe też czy Milik dostanie szanse w tak prestiżowym pojedynku.

     Urugwaj to zespół z czołówki, zespół który jako pierwszy wywalczył mistrzostwo świata. Przybyli do Polski by ograć naszą reprezentację. Trener gości powołał do kadry takie gwiazdy jak SuarezForlan czy też Cavani. Napad mają niebotycznie mocny. Ta trójka potrafi strzelać gole na zawołanie. Dzisiaj wystąpią, choć na pewno jakieś rotacje nastąpią. Nie będą ryzykować kontuzji w towarzyskim pojedynku. Goście o dziwo również nie faworyzowani, lecz czy faktycznie dzisiaj pokażą nam swoją prawdziwą siłę? Jest to zwykły mecz towarzyski i Polacy mogą ponownie udowodnić, że nie są słabą drużyną.

     Zapowiada się wyrównany pojedynek i dlatego też odpuszczę granie na 1x2. Pójdę tropem bramek. Oba zespoły mają silne napady wbrew pozorom. Obrona natomiast, szczególnie po stronie Urugwaju to spory kłopot - tracą mnóstwo goli. Nasi także potrafią stracić bramkę w dość nieoczekiwany sposób. Polecam zatem typ na powyżej 2.5 gola po bardzo dobrym kursie.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 2.15 Unibet