Towarzyski: Portugalia vs. Chorwacja


W poniedziałek również nie zabraknie emocji związanych z piłką nożną. Wieczorem dojdzie bowiem do ciekawego spotkania towarzyskiego w Szwajcarii. Portugalia podejmie Chorwacje. Dwie znakomite reprezentacje, które walczą o awans do mistrzostw świata. Która z nich wykaże się większym potencjałem?

Portugalia to silna reprezentacja. Ostatnio zwyciężyli w ważnym spotkaniu przeciwko Rosji w eliminacjach do Mistrzostw Świata w Brazylii. Dzięki tej wygranej przewodzą w tabeli. Jest jednak problem. Dwa mecze mniej rozegrała reprezentacja Rosji, a jeden Izraela, a różnice punktowe są minimalne. Zatem ciężko do końca będzie zawodnikom z półwyspu Iberyjskiego dostać się do finałów w Brazylii. Teraz jednak skupiają się na meczu towarzyskim.

W ostatnim spotkaniu trener Paulo Bento skorzystał z niezwykle silnej jedenastki. Ledwo jednak udało się wygrać po trafieniu Heldera Postigi. Gwiazda Portugalii, Cristiano Ronaldo zagrał nieźle, ale mimo wszystko wymaga się od niego więcej. Jego chaotyczna forma może być jednak spowodowana niepewną przyszłością. Wracając jednak do meritum to dzisiaj Portugalczycy wystąpią w bardzo silnym składzie. CR7 również powinien pojawić się na murawie.

Chorwaci to ekipa, która jest na pewno niedoceniana. Zespół może być już powoli pewny gry w barażach o awans do MŚ, ale i na pewno powalczą o bezpośredni awans. Ostatnio jednak ulegli Szkotom i to na własnej murawie. Był to bardzo zaskakujący rezultat, który zszokował wielu fanów. Kadra bowiem jest bardzo silna z Mandzukiciem na czele. Dzisiaj na pewno wyjdą mocno zmotywowani i ukażą sportową złość, która zapewne się w nich kotłuje po ostatniej porażce.

Przed nami mecz walki. Dwie solidne reprezentacje, z czego jedna będzie chciała zmotywować się zwycięstwem. Portugalia natomiast zagra na pewno kombinacyjnie i również będą chcieli udowodnić, iż są świetnym zespołem. Spodziewamy się wyrównanej batalii i otwartego pojedynku. Powyżej 2.5 gola w tym pojedynku to nasz typ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 2.15 Unibet