Towarzyski: USA vs. Niemcy

Poza emocjami w Ekstraklasie czy Lidze Adelante, mecze towarzyskie przed nami. W Waszyngtonie zmierzą się Stany Zjednoczone z reprezentacją Niemiec. Czy gościom uda się wygrać na wyjeździe? Oba zespoły w nieco okrojonych składach, będzie zatem ciekawie.

Stany Zjednoczone mają już za sobą jeden towarzyski mecz w ostatnich dniach. Przegrali w 2:4 z Belgią. Drużyna z europy jednak przyjechała niebywale silnym składem. Na listę strzelców wpisali się między innymi Benteke czy Fellaini. USA natomiast w niezłym składzie, ale brakowało kilku zawodników z rodzimej ligi MLS. Niemniej nie popisali się skuteczną grą. Dzisiaj przed nimi kolejne spotkanie i ponownie z niewygodnym rywalem.

Reprezentacja Niemiec także rozegra drugi mecz towarzyski z rzędu. W pierwszym pokonali na Florydzie Ekwador 4:2. I podobnie jak reprezentacja Belgii przyjechali w bardzo silnym składzie. Przeciwko Ekwadorczykom strzelali: Podolski oraz Bender. Obaj panowie trafili dwukrotnie. Nasi zachodni sąsiedzi przeważali w tym spotkaniu od początku do końca. W drugiej połowie trener Low dał pograć zmiennikom, lecz oni już nie potrafili wpisać się na listę strzelców.

Niemcy w najbliższym tygodniu nie rozgrywają spotkań w ramach eliminacji do mistrzostw świata. Mają przerwę aż do wrzęsnia. Aktualnie zatem Low chce sprawdzić na kogo może liczyć w kolejnych meczach, a i sprawdzić kilku nowych, pokazujących się z lepszej strony zawodników.

Oba zespoły rozegrały ze sobą wiele spotkań towarzyskich, a i nie tylko. W ostatnim meczu Niemcy wygrały 4:0. Niemniej było to aż 7 lat temu. Dzisiaj na pewno kombinacyjny skład i może być to równy pojedynek. Na pewno jednak otwarty. Typujemy powyżej 2.5 gola w tym meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.62 Unibet