Towarzyskie pojedynki!


     W środę dojdzie do wielu konfrontacji w ramach spotkań towarzyskich. Praktycznie czekają nas same hity i poza naszą reprezentacją warto zwrócić rywalizację na takie spotkania jak: Holandia vs. NiemcySzwecja vs. Anglia . Jak widać - klasyki! Ogromne emocje przed nami, nie tylko jako piłkarskimi fanami, ale też jako typerzy. Co warto postawić w tych spotkanich?

Holandia vs. Niemcy 1 (DNB), 1.78 Unibet

     Mecz, który może przynieść nam ogromne emocje. Oba zespoły zagrają w silnych składach, choć czeka nas lekki zawód. W kadrze Niemiec nie zobaczymy takich gwiazdorów jak: OzilKloseSchweinsteiger czy też Khedira. Po stronie Holandii nie zobaczymy natomiast: Stekelenburga czy Lensa. Natomiast na murawie pojawią się inne gwiazdy. U gospodarzy wystąpi m. in. Van Persie, u naszych zachodnich sąsiadów zagra Neuer. Kadrowo to jednak Holandia wygląda lepiej i dzisiaj zapowiada się ciekawe widowisko. Powinni wygrać ten pojedynek. W dodatku przydałby się mały rewanż, ponieważ ostatnie dwa pojedynki wygrały właśnie Niemcy. Dzisiaj to ekipa Oranje wygląda solidniej. Polecam pograć ich zwycięstwo.

Szwecja vs. Anglia powyżej 2.5 gola, 2.00 Unibet

     Kolejny ciekawy mecz. Kadry obu ekip bardzo mocne, ale to Skandynawowie wystąpią w pełnej kadrze z Ibrahimoviciem na czele. Widać, że chcą zapewnić fanom ogromne widowisko. U Anglików również nie zabraknie wielu gwiazd - w tym Gerrarda, który obchodzi dzisiaj jubileusz! Poza nim zagrają także: WelbeckHart czy też Cleverley. Zabraknie RooneyaAshleya Cole'a czy Shelveya. To spore straty i dzięki temu Szwedzi są lekkimi faworytami. Hodgson dzisiaj da na pewno szanse kilku kopaczom z mniejszym stażem w reprezentacji, jak i debiutantom. Stąd też sugeruję, że będzie to otwarty mecz i może nawet padnie tyle bramek co w ostatnim meczu Szwecji z Niemcami?

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!