Wielkanocna towarzyska karuzela


Ratunkiem przed świąteczną nudą w tym roku nie będą mecze klubowe, a jedynie sparingi reprezentacji narodowych. Patrząc jednak na rozkład jazdy można odetchnąć z ulgą – jest kilka naprawdę ciekawych propozycji, a na nieco ponad 2 miesiące przed Euro 2016, z uwagą należy przyglądać się formie poszczególnych uczestników turnieju.

Towarzyskie mecze – sprawdź kursy
Karuzela zakręciła się już wczoraj. My z największą atencją śledziliśmy poczynania biało-czerwonych, którzy mierzyli się z Serbią. Poza tym warto odnotować zwycięstwo Chorwacji z Izraelem oraz triumf Rumunii nad Litwą.

Znacznie więcej propozycji mamy dziś. Na pierwszy plan bezdyskusyjnie wysuwa się mecz zaplanowany na 20.45, w którym Włosi zagrają z Hiszpanami. Jak najkrócej zachęcić do oglądania tego meczu? Wystarczy przypomnieć, że to finaliści poprzedniego Euro, które 4 lata temu odbywało się w Polsce i na Ukrainie. Mistrzowie Europy są także faworytami tej konfrontacji, która oczywiście tak dużego znaczenia nie ma.

Transmisja meczu Włochy – Hiszpania w Unibet TV

Na co warto zwrócić uwagę poza tym w czwartkowy wieczór? Na pewno na wyspiarskie derby, w których Walia zagra z Irlandią Północną, naszym grupowym rywalem we Francji. Inny przeciwnik Polski na Euro 2016, czyli Ukraina, zmierzy się dziś u siebie z Cyprem. Czesi podejmują Szkotów, Dania Islandię, a Turcja gra ze Szwecją.

Wybór spotkań w piątek jest nieco skromniejszy, ale także mamy jeden mocny punkt programu, którym będzie starcie wielkich nieobecnych francuskiego Euro – Holenderów, z gospodarzami turnieju. Kryzys „Oranje” nie czyni z nich nagle zespołu drugiej kategorii, a zatem możemy liczyć na kawałek dobrego futbolu. Co jeszcze w Wielki Piątek? Portugalia kontra Bułgaria, Irlandia kontra Szwajcaria i Słowacja kontra Łotwa.

Wygraj VIP pakiet na Euro 2016 we Francji!

W sobotę nasza uwaga skupiać się będzie na meczu Polski z Finlandią, ale o tym spotkaniu szerzej napiszemy na blogu w dniu meczu. Hitem dnia jest na pewno mecz Niemców z Anglikami. Start tego szlagieru o 20.45, zatem nie będzie on kolidował ani z wizytą ze „święconką” w kościele, ani z pojedynkiem biało-czerwonych we Wrocławiu. Inne mecze uczestników Euro 2016 tego dnia to spotkania Rosji z Litwą, Austrii z Albanią i Węgier z Chorwacją.

 

W Wielkanoc wielkiego wyboru mieć nie będziemy. O 20.45 Rumunia zmierzy się z Hiszpanią i jest to jedyny europejski mecz międzypaństwowy zaplanowany na ten dzień. Na bezrybiu i rak ryba, zatem chętnie rzucimy okiem.

Lany Poniedziałek może upłynąć nam na skrzętnym analizowaniu gry grupowych rywali Polski. Znów w akcji zobaczymy bowiem Irlandię Północną i Ukrainę. Ci pierwsi podejmują u siebie Słowenię, a ci drudzy także u siebie zagrają z Walią.

Sprawdź aktualne promocje Unibetu

Prawdziwy wysyp meczów będziemy mieli za to we wtorek. Przebierać można jak w ulęgałkach. Można też przytoczyć powiedzenie o osiołku, któremu w żłoby dano… Najciekawsze opcje? Francja vs Rosja, Anglia vs Holandia, Portugalia vs Belgia, Niemcy vs Włochy. To oczywiście nie wszystko. Szkoci zagrają z Duńczykami, Irlandczycy ze Słowakami, Szwedzi z Czechami, Szwajcarzy z Bośniakami, Austriacy z Turkami itd. Od 18.00 do 23.00 po prostu będzie się działo i na pewno mało interesować będzie nas fakt, że to przecież tylko mecze towarzyskie.