Wtorkowe mecze eliminacji!


Poza spotkaniem Polaków mamy przed sobą kilka innych ciekawych pojedynków w eliminacjach do Mistrzostw Świata. Przed nami ciekawy mecz naszej grupy, ciekawy jednostronny mecz Włochów oraz wielki hit w Paryżu. Zatem ogromne emocje czekają nas dzisiaj wieczorem.

Czarnogóra vs. Anglia 2 (DNB), 1.44 Unibet

Nasi grupowi rywale rozegrają dzisiaj istotny dla nas mecz. Faworytami tego meczu są zawodnicy Anglii, oczywiście nie bez przyczyny. Ostatnio w bardzo ładnym, spokojnym stylu rozbili San Marino. Czarnogóra natomiast zagrała zupełnie fatalnie z Mołdawią i mimo, iż ich bilans wygląda imponująco to już się coś psuje w tej drużynie. Dzisiaj zagrają też bez zawodnika, który został ukarany czerwoną kartką ostatnio. Jest nim Peković. W zespole Anglii nie ma poważniejszych absencji. W dzisiejszym meczu powinien również zagrać Gerrard. Trener Hodgson podchodzi do dzisiejszego meczu jako najważniejszego w eliminacjach. Stąd też typujemy wygraną gości.

Francja vs. Hiszpania x2, 1.33 Unibet

Na Stade de France dojdzie do wielkiego hitu! Dwie utytuowane reprezentacje zmierzą się ze sobą. W grupie sytuacja niezwykle ciekawa. przewodzi zespół Francji, dwa punkty za nimi są mistrzowie świata jak i europy. Dzisiaj zatem bardzo ważny mecz szczególnie dla zawodników z półwyspu Iberyjskiego. Po ostatniej wpadce z Finami dzisiaj na pewno potrzebują punktów. Mankamentem jest jednak kontuzja Alby, ale powinien go zastąpić dobrze prosperujący w Arsenalu Monreal. Francja to już nie ten zespół co lata temu. Popełniają sporo błędó. Mają problemy z ofensywą i w meczach z silniejszymi rywalami zdecydowanie się gubią. Podwójna szansa w stronę gości to nasz typ.

Malta vs. Włochy powyżej 2.5 gola, 1.40 Unibet

Malta jako najgorsza drużyna grupy mierzy się z najlepszą. Gospodarze ostatnio zostali zmiażdżeni przez Bułgarię. Dzisiaj Włosi również nie powinni zostawić na nich suchej nitki. Ponadto zespół z półwyspu Apenińskiego zagrał świetnie z Brazylią w towarzyskim meczu. Są bardzo podbudowani. Balotelli jest w świetnej formie i dzisiaj również będzie chciał się wpisać na listę strzelców. Ogółem spodziewamy się sporej liczby goli. Powyżej 2.5 gola to nasz typ.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Niektóre spotkania dostępne w Unibet TV!