Road to Rio: Wejdź do gry i zgarniaj nagrody!


Już za 2 tygodnie start piłkarskich Mistrzostw Świata w Brazylii. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych sympatyków niezwykłą aplikację na Facebooku – Wyzwanie Road to Rio.

Road to Rio Challenge
Aplikacja jest prosta w obsłudze, czytelna i stworzona tak, by w jak najprostszy sposób bawić się z typerami z całego świata w obstawianie wyników Mundialu. Dlaczego warto? Przede wszystkim ze względu na rewelacyjne nagrody!

Zwycięzca zabawy zgarnie podwójny bilet na trzy mecze sezonu 2014/15 – finał Ligi Mistrzów, hiszpańskie El Classico i szlagier Premier League Manchester United – Liverpool. Marzenie każdego fana futbolu teraz staje się realne! Dodatkowo najlepsi zawodnicy poszczególnych dni mistrzostw mogą wygrać konsole, iPady, tablety i koszulki piłkarskie z podpisami gwiazd światowego futbolu! Wątpliwości rozwiane – czas wejść do gry!

 

Zasady gry

W grze Road to Rio Challenge należy przewidzieć wynik każdego pojedynczego meczu w rozgrywkach Mistrzostw 2014. Gracz może przewidzieć wynik każdego meczu do 5 minut przed rozpoczęciem meczu.

Gracz zdobywa 5 punktów, gdy przewidzi prawidłowy wynik (1 x 2) meczu. Jeśli gracz przewidzi także dokładny wynik meczu, na przykład 3-1, w sumie 12 punktów. Gracz zdobywa 1 dodatkowy punkt w każdy dzień meczu, jeśli uzupełni pasek bonusu w górnym obszarze gry. Aby uzupełnić pasek bonusu, gracz musi polubić stronę firmy Unibet na Facebooku, umieścić wpis na swojej tablicy i wreszcie zaprosić co najmniej 5 znajomych do gry.

W grze Road to Rio Challenge obowiązuje Ranking Międzynarodowy, obejmujący wszystkich uczestników z 12 krajów uczestniczących. Ranking Międzynarodowy składa się z Rankingu Dni Meczowych i Rankingu Ogólnego. Każdy z nich oferuje możliwość wygrania świetnych nagród:

• Ranking Dni Meczowych oparty jest na punktach, które użytkownicy zdobywają w danym dniu meczowym. Jeśli np. dzień meczowy 2 obejmuje 3 mecze, punkty, które zdobywają użytkownicy w tych 3 meczach określają ich ranking dnia meczowego.

• Ranking Ogólny oparty jest na punktach, które użytkownicy zdobywają we wszystkich meczach (Mistrzostwa Świata). W zasadzie Ranking Ogólny jest więc sumą wszystkich Rankingów Dni Meczowych.

Ligi Znajomych

W celu większych wrażeń w grze, gracz może rozpocząć Ligę Znajomych. W Lidze Znajomych gracz zmierza się ze znajomymi, rodziną i kolegami, aby dowiedzieć się, kto potrafi najlepiej przewidzieć wyniki. Gracz może pokonać ich w kilku Rankingach Dni Meczowych lub w Rankingu Ogólnym w swojej Lidze (Ligach) Znajomych. Punkty określające Rankingi Ligi Znajomych zdobywane są za pomocą tych samych przewidzianych wyników, które określają Ranking Krajowy i Międzynarodowy. Gracz może należeć do maksymalnie trzech Lig Znajomych.

Wszyscy fani futbolu nie mogą już doczekać się pierwszego gwizdka brazylijskiego Mundialu. Nerwowe wertowanie skarbów kibica, terminarza mistrzostw i programu telewizyjnego, może teraz umilić nasza specjalna aplikacja, która jest nie tylko okazją do wspaniałej zabawy i rywalizacji, ale też szansą na nagrody o jakich można tylko pomarzyć.

Kliknij i wejdź do gry