Robert Lewandowski - czyli telenoweli ciąg dalszy!


Koolejne spekulacje transferowe dotyczące Robeta Lewandowskiego. Czy w końcu skończy się ta długa historia? Czy polski napastnik podpisze w końcu kontrakt z Borussią bądź innym klubem? Nie możemy się doczekać tego momentu. Nasz snajper może bowiem przejść do historii jeśli dojdzie wszystko do skutku. Poza nim nie wiadomo jest też gdzie zagra Valdes w kolejnym sezonie!

Odkąd wiemy, że Pep Guardiola przejmie rolę trenera w Bayernie Monachium to na nowo rozpoczęły się spekulacje transferowe dotyczące Lewego. Ponoć nasz napastnik pasuje do stylu gry preferowanego przez Guardiolę. Lewandowski jest bowiem lisem pola karnego, który wykorzysta każdą sytuację, a i również potrafi się cofnąć po piłkę, jak i świetnie asystować. Pojawia się jednak jedno pytanie. Bayern ma kilku rasowych napastników w kadrze i jaką rolę zatem miałby otrzymać Robert? Odpowiedź jest prosta. Legenda Bawarczyków, Pizzaro kończy karierę po tym sezonie, a jego następcą ma zostać właśnie Polak.

Bayern Monachium byłby najodpowiedniejszym klubem w którym mógłby występować Lewandowski - oczywiście obok Borussii. Polak świetnie wkomponował się w niemiecką Bundesligę i pasuje do niej idealnie. Wcześniejsze łączenia z Manchesterem United, czy z Juve już nie nabierają takiego polotu. Manchester ma świetnych napastników i kolejny im nie jest potrzebny, a Juventus już się wzmocnił Anelką i Llorente.

Wygląda zatem na to, że nasz napastnik trafi do Bawarii. Cena odstępnego to około 20 milionów euro - Bayern wyłoży takie pieniądze na stół. Zapewni również odpowiednie zarobki Lewemu, nieco wyższe niż proponuje mu aktualny mistrz Niemiec. Stąd też sądzimy, że Polak trafi do Bayernu po tym sezonie.

Inną kwestią jest transfer Victora Valdesa. Hiszpan zapowiedział, że na pewno odejdzie z Barcelony po tym sezonie. Najbardziej prawdopodobnym kierunkiem dla tego utytułowanego golkipera jest Ameryka Łacińska. Valdes bowiem nie nadaje się do Anglii czy innych europejskich ekip. Nie jest to już ten sam bramkarz co parę sezonów temu. Naszym zdaniem zatem wyląduje po obecnym sezonie w którymś brazylijskim zespole. Tak też typujemy - Valdes trafi do Brazylii po aktualnych rozgrywkach.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typy: Lewandowski w Bayernie, 2.00 Unibet } Valdes w lidze brazylijskiej, 2.10 Unibet