Robert Lewandowski, a jego przyszłość.


Wszyscy zadają sobie pytanie: Gdzie zagra Robert Lewandowski w kolejnym sezonie? Media spekulują, a wciąż nikt nie wie gdzie nasz rodak zagra w następnym roku. Czy będzie to Bayern Monachium czy Manchester United? A może Robert zostanie w Borussii Dortmund

Zainteresowanie naszym napastnikiem jest ogromne. Wyrazili je Sir Alex Ferguson jak i Pep Guardiola. W mediach przed ostatnim meczem półfinałowym w Lidze Mistrzów pojawiły się kolejne plotki, iż został już zawodnikiem Bayernu. Dzień później władze Bawarczyków zdementowały te informacje. Było to zatem czyste zagranie psychologiczne przed ważnym bojem Borussii Dortmund. Nikt się tym jednak nie przejął, a Lewy trafił do siatki Królewskich aż czterokrotnie.

Niemniej wciąż Bayern jest największym faworytem w pościgu za Lewandowskim. Nasz napastnik pasuje do zespołu Guardioli, a ponadto grałby w lidze, w której radzi sobie znakomicie. Naszym zdaniem może to dojść do skutku, aczkolwiek drugi szkoleniowiec, który na pewno nie odpuści - Sir Alex Ferguson - także pragnie mieć Polaka w zespole. Szkot jednak w ostatnim czasie wygłosił, że Lewy jest już blisko Bayernu i Diabłom będzie ciężko go wyrwać ze szponów Bawarczyków.

Jego aktualny klub, Borussia również pragnie zatrzymać swoją supergwiazdę. Sam Watzke, działacz Borussii wypowiedział się, iż pragnie zatrzymać naszego rodaka. Borussia na pewno będzie w stanie zapewnić wymagania agenta naszego zawodnika, Cezarego Kucharskiego. Niemniej Borussii będzie mimo wszystko ciężko zatrzymać swoją gwiazdę.

Naszym zdaniem walka rozegra się między Bayernem, a Manchesterem United, który planuje sprzedaż któregoś ze swoich napastników - najprawdopodobniej Hernandeza. Niemniej to Pep Guardiola jest mimo wszystko najbliżej pozyskania Polaka. Tak też typujemy - Lewy w Bayernie Monachium w nowym sezonie.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Lewandowski zmieni barwy na Bayern2.00 Unibet