Ronaldo, Messi, Ribery - kto ze Złotą Piłką?


Już 13 stycznia przyszłego roku poznamy zdobywcę Złotej Piłki. Pozostało tylko trzech kandydatów. Mianowicie, Cristiano RonaldoLionel Messi, a także Frank Ribery. Wszyscy trzej wyróżnili się w kończącym się już roku. Niemniej są jest już zdecydowany faworyt.

Cristiano Ronaldo ma największe szanse na zdobycie ów nagrody. Co prawda nie osiągnął żadnego sukcesu ze swoją drużyną w 2013 roku, ale jest niebywałą gwiazdą, która ciągle błyszczy. Zdobywa niebagatelnie dużą liczbę efektownych goli. Ponadto prowadzi zespół do triumfu nawet sam.

Drugim z kandydatów jest Leo Messi. Argentyńczyk jednak mimo sukcesu w La Lidze nie był zbyt widoczny w 2013 roku. Co prawda wciąż ukazuje swój talent, ale i Duma Katalonii potrafi wygrywać i bez niego. Zatem jest on do zastąpienia. Szczególnie, że mówi się, iż Messi być może opuści klub jeśli ktoś wyłoży za niego astronomiczną sumę.

Poaczątkowo największym kandydatem do sukcesu był Ribery. Zdobywca potrójnej korony w zeszłym sezonie. Ponadto w Bayernem wywalczyli również Superpuchar Europy. Francuz jednak przestał błyszczeć w ostatnich miesiącach. Stąd też jego kandydatura nieco opadła. Mimo wszystko, to jednak on najbardziej zasłużył na sukces.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!