Coppa Italia: Cagliari kontra Pescara


     Dzisiaj ponownie odwiedzimy Włochy, ponieważ mecz w ramach Coppa Italia zapowiada się bardziej emocjonująco niż ten wczorajszy. Dzisiaj bowiem zmierzą się dwa zespoły z Serie A. Cagliari podejmie na własnej murawie, ekipę Pescary. Oba zespoły spisują się słabo w lidze i jedyną atrakcją dla obu ekip może być właśnie ten turniej. Który zespół zatem poważniej podchodzi do tego meczu?

     Cagliari to ekipa spisująca się co najwyżej przeciętnie w lidze. Zajmują trzynaste miejsce i raczej nie będą aspirować do walki o puchary. Z obroną przed spadkiem problemów również nie powinni mieć. Gospodarze na ostatnie pięć spotkań zremisowało dwa razy, a trzykrotnie polegli. Remisowali z zespołami z Catanii i Interu, czyli wyżej notowanymi. Porażki natomiast ponieśli przeciwko Fiorentinie, Napoli oraz Udinese. Czyli również z dużo silniejszymi przeciwnikami. Zatem trzeba brać poprawkę na ich formę. Gospodarze dzisiaj zagrają bez kilku kopaczy: Pinilliego (8/1 napad)Desseny (13/2 pomoc) oraz Ekdala (12/1 pomoc). Są to poważne straty i mogą się przyczynić do porażki w dzisiejszej konfrontacji. Mają jednak kilku innych ważnych kopaczy jak np. Nene, na którym będzie spoczywała spora odpowiedzialność.

     Pescara jak na razie gra fatalnie i dzięki temu zajmują ostatnią pozycję w tabeli. Beniaminek raczej spadnie niżej, ale muszą walczyć. Powinni też zatem skoncentrować się jedynie na walce o utrzymanie, a puchar... powinni zostawić w spokoju. Pescara na ostatnie 5 pojedynków raz wygrała, a pozostałe 4 mecze przegrali. Jedyne zwycięstwo odnieśli z Parmą. Poza tym przegrywali przeciwko: Juventusowi, Sienie, Romie i Napoli. Zespół nie gra dobrze. Mają problemy w obronie, ale to przez sporą liczbę absencji. Kontuzjowani są: Colucci (9/0 pomoc)Savelloni (0/0), Blasi (6/0 pomoc)Quintero (13/1 pomoc)Jonathas (7/0 napad), a także Bochetti (13/0 defensor). Mnóstwo braków jak widać. W dodatu mają też zagrać nieco zmienionym składem, ponieważ wolą skupić się na Serie A.

     H2H w pierwszym meczu w tym sezonie wygrała Pescara i to w Cagliari! Było to dość niespodziewanie. Dzisiaj zatem Cagliari powinno wygrać, zespół liczy, że powalczy chociaż nieco dłużej w Pucharze Włoch. Typ na ich wygraną jest całkiem atrakcyjny, polecam.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Cagliari wygra, 1.65 Unibet