Coppa Italia: Catania vs. Cittadella


     Dość ciekawe spotkanie dzisiaj przed nami w Coppa Italia. Mecz w ramach tego turnieju, odbędzie się o godzinie 18:30 - przed LM. Catania będzie gospodarzem i zarazem faworytem tego pojedynku. Cittadella podejmie się dość ciężkiego wyzwania. Czy gospodarze wygrają spokojnie ten pojedynek? Czy też dojdzie do nie lada niespodzianki?

     Catania to ekipa, która gra w tym sezonie nieźle. W lidze zajmują dziesiąte miejsce, a w pucharze zagrali spokojny pierwszy mecz. Od lat nie mogą przejść zbyt daleko w tym runieju. Tym razem powinni jednak dojść przynajmniej do tej trzeciej rundy. Gospodarze są ostatnio w przeciętnej formie - wygrali 2 mecze, 2 przegrali i raz zremisowali. Wygrywali z takimi przeciwnikami jak: Lazio Rzym (4:0!) czy Chievo. Remis wywalczyli przeciwko Cagliari. Porażki ponieśli natomiast w ostatnim czasie, przeciwko Palermo oraz AC Milanowi. Były to ciężkie mecze dla Catanii. Gospodarze dzisiaj jednak zagrają bez kilku kopaczy: Sciacca (2/0 pomoc)Izco (13/0 pomoc) oraz Ricciuti (3/0 pomoc). Zespołowi zabraknie jednego kopacza, któy jest bardzo istotnego. Mają jednak na tyle potencjału by spokojnie ograć dzisiejszego rywala, nawet bez Izco.

     Cittadella to zespół, który gra przeciętną piłkę w Serie B. Raczej nie mają szans na awans. Zajmują dopiero dziewiąte miejsce. Mimo to i tak są zadowoleni, ponieważ na wielkim spokoju powinni się obronić. Zespół ma ostatnio przeciętną formę - 1 wygrana, 1 porażka i 2 remisy. Porażkę ponieśli przeciwko Padovie, natomiast zwycięstwo udało im się osiągnąć z Novarą na wyjeździe, co akurat było dobrym rezultatem. Remisy z Vicenzą i Juve Stabią to średnie wyniki. Goście są niby na straconej pozycji, trzeba jednak pamiętać, iż puchar rządzi się swoimi prawami.

     Gospodarze są na dużo lepszej pozycji. Mają solidniejszą kadrę i mimo braku powinni spokojnie ogarnąć spotkanie przeciwko Cittadelli. Możliwe, że zagra dzisia Polak - Augustyn, który gra w Catanii. Polecam zatem typ na wygraną gospodarzy, jednak lepiej nie ryzykować ze stawką.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Catania wygra, 1.55 Unibet