Coppa Italia: Fiorentina vs. AS Roma


Arcyciekawy pojedynek w Coppa Italia przed nami. Będzie to ekscytujący pojedynek dwóch świetnie prosperujących ekip. Fiorentina podejmie na własnej murawie drużynę AS Romy. Inter już awansował dalej, kto do nich dołączy? Warto dodać, że w niedalekiej przeszłości doszło do starcia obu ekip i Roma rozbiła zespół z Florencji aż 4:2! Czy dojdzie dzisiaj do rewanżu?

Były już zespół Artura Boruca gra w tym sezonie dość przyzwoicie. Zajmują dzięki temu piąte miejsce w tabeli i na pewno włączą się do rywalizacji o puchary europejskie. Ich postawa jest nadzwyczaj dobra. Mimo, że ostatnie dwa mecze to porażki z ekipami Pescary i Udinese to wciąż są bardzo silną drużyną. W końcu wcześniej ograli Palermo i Sienę, a w międzyczasie pokonali Udinese w pucharze. Zespół ma potencjał, jednak ostatnio nieco się zdekoncentrowali i potrzebują błysku, a takim może być wygrana z równie silnym rywalem.

Ekipa gospodarzy wystąpi bez kilku kopaczy. Na pewno nie zobaczymy obrońcy Cassaniego (8/0), a także Pizzaro (15/1 pomoc). Wątpliwy jest też występ Toniego, choć to raczej mało prawdopodobna absencja.

AS Roma radzi sobie równie nieźle co ich dzisiejszy przeciniwk. Lokują się na pozycji niżej w Serie A i także włączą się do walki o Ligę Mistrzów, co będzie sporym sukcesem. Forma zespołu ze stolicy pozostawia jednak wiele wątpliwości. Ulegli na ostatnie pięć spotkań aż trzykrotnie w lidze. Chievo, Napoli oraz Catania byli pogromcami wielkiej AS Romy. Ukazali też, że mogą grać fenomenalnie, ponieważ pokonali Milan 4:2 i widać było, że zdecydowanie dominują w tym spotkaniu. To może być ważny odnośnik do nadchodzącej rywalizacji.

Przeciwnicy Fiorentiny mają większy mankament w kadrze. Nie zobaczymy Osvaldo, który strzelił w tym sezonie aż 10 goli i jest najlepszym strzelcem zespołu. Na szczęście mają w kadrze Lamelę, który także gra świetnie. Poza Osvaldo nie zagra również Romagnoli (1/0 defensywa), lecz nie jest to zbyt poważny brak.

Jak wspominaliśmy już raz w tym sezonie lepiej zaprezentował się zespół AS Romy. Tym razem możliwe, że dojdzie do rewanżu. Będzie to jednak ponownie bardzo ciekawy mecz, a i bardzo wyrównany, gdyż przegrywający odpada. Idziemy zatem w kierunku sporej liczby trafień. Naszym typem jest zakład na powyżej 2.5 gola w meczu.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.42 Unibet