Coppa Italia: Juventus Turyn vs. Cagliari


     Dzisiaj odbywają się kolejne mecze w ramach Coppa Italia. Najciekawszym z nich będzie pojedynek wieczorny, gdzie zmierzy się Juventus Turyn z dużo słabszym rywalem, z Cagliari. Powinien to być jednostronny mecz, lecz wciąż nie można lekceważyć rywali Juventusu. Zapowiada się dobre widowisko i na pewno warte obstawienia.

     Juventus Turyn to zespół, który wrócił po przerwie do dominacji we Włoszech. W zeszłym roku wywalczyli tytuł. W tym na razie również są na czele stawki. Dyspozycja zespołu z Turynu jest bardzo wysoka w ostatnim czasie. Na pięć pojedynków wygrali aż cztery i raz tylko ulegli. Ich pogromcą w tym jedynym starciu był zespół AC Milanu. Poza tym wygrywali z takimi przeciwnikami jak Chelsea Londyn, Torino w derbach, Shakhtar w najważniejszym meczu o awans, a ostatnio wygrali z Palermo. Zespół gospodarzy ma bardzo silną kadrę i dzisiaj mimo kilku roszad będą na pewno dużo silniejsi. W zespole najprawdopodobniej nie zobaczymy w pierwszym składzie Vucinicia, ale za to na pewno wystąpią Bendtner czy Giovinco. Są to zawodnicy, którzy powinni spokojnie pomóc w zwycięstwie nad słabszym rywalem.

     Cagliari to zespół słabszy, lecz ogólnie można ich nazwać przeciętnym. Zajmują w tabeli dopiero czternaste miejsce i będą walczyć bardziej o utrzymanie niż o europejskie puchary. Forma zespołu gości również pozostawia wiele do życzenia. Polegli w trzech meczach, zremisowali raz i raz też wygrali. Zwycięstwo z resztą odnieśli w tym turnieju przeciwko Pescarze. Remis natomiast dość niespodziewanie osiągnęli z Interem. Porażki już nie były zbyt ciekawe. Przegrali z Napoli, Udinese i ostatnio z Chievo na własnym terenie. Trener gości dzisiaj zdecydowanie odpuszcza ten mecz, ponieważ wystawia mocno rezerwowy skład. Dwóch młodych kopaczy w wieku 17 lat powinniśmy ujrzeć w kadrze gości, oraz zawodników, którzy praktycznie nie grali w tym sezonie. Jest to najistotniejsza wiadomość.

      Juventus jest faworytem i mają zamiar tutaj triumfować. Patrząc na kadry to zdecydowanie lepiej wygląda to w zespole Starej Damy. Drugi garnitur zespołu Cagliari nie wygląda zbyt imponująco, stąd też widać, że wolą się skupić tylko na rozgrywkach w Serie A. Kurs na wygraną gospodarzy nie jest duży, ale przynajmniej dość pewny, stąd też polecam do dubla.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Juventus wygra, 1.22 Unibet