Coppa Italia: Lazio Rzym vs. Juventus Turyn


Spotkanie rewanżowe w półfinale Pucharu Włoch przed nami. Pierwszy mecz pomiędzy Lazio, a Juventusem Turyn zakończył się wynikiem 1:1! Lazio postawiło wysoko poprzeczkę i widać, że nie mają zamiaru poddać się Starej Damie. Dla kogo zatem finał po tym meczu? Czy mistrzowie Włoch pokażą kunszt i awansują dalej?

Lazio Rzym pokazał się z bardzo dobrej strony podczas pierwszego spotkania półfinałowego. Dzięki temu mają spore szanse na awans do wielkiego finału. W Serie A w tym roku Lazio nie radzi sobie jakoś rewelacyjnie - co jest dość dziwne... Ostatnie mecze to remis ze słabym Palermo, a w poprzedniej kolejce zostali ograni bardzo niespodziewanie przez Chievo i to w Rzymie! To na pewno niepokoi  zarząd jak i fanów przed dzisiejszym rewanżem.

Gospodarze dzisiaj najprawdopodobniej w bardzo silnym składzie wyjdą na ten mecz. Jedynie nie wiadomy jest występ dwóch obrońców: Biavy (21/1) oraz Diasa (16/0). Ich ewentualny brak sprawi kłopot drużynie, ale powinno być dobrze i zapewne zagrają.

Juventus gra dość chaotyczny futbol w tej części sezonu. Na ostatnie cztery mecze wygrali bowiem tylko jeden pojedynek. Stąd też przewaga zespołu zmalała do zaledwie trzech punktów nad Napoli! Potrfili pokonać bardzo dobrze grająde Udinese, a tracili punkty z Parmą czy w ostatniej kolejce z Genuą! Zespół ma problemy z ograniem się i nie mają polotu w ostatnim czasie. Widać, że brakuje lidera w zespole.

Wspominając o liderze to ostatnio kontrakt z zespołem podpisał Anelka! Ma on pomóc drużynie w strzelaniu bramek. Stara Dama ma często kłopot ze zdobywaniem bramek i Francuz ma tutaj pomóc. W dzisiejszym meczu wciąż nie zagra Chiellini. Poza nim nie wiadomy jest występ Giovinco Bonucciego. Jeśli wszystko się potwierdzi to mistrzowie Włoch będą mieli ogromny problem z awansem do finału.

Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 1:1. Dzisiaj zatem w lepszej sytuacji są gospodarze. Kadrowo to gospodarze również lepiej wyglądają. Powinni zatem dzisiaj awansować dalej. Oba zespoły grają niepodobny do nich futbol, ale mimo wszystko to zespół ze stolicy Włoch wygląda solidniej. Wygrana Lazio to nasz typ na ten mecz.

Odbierz swoją szansę na ubezpieczony zakład w 3 krokach. To proste, 1-2-3 i oddajemy do 123 zł w cashbacku!


Typ: Lazio (DNB), 2.28 Unibet