Coppa Italia: AS Roma vs. Atalanta


     Dzisiaj odbędzie się jeden mecz w ramach Coppa Italia. Zapowiada się dość jednostronny pojedynek, choć może faworyci odpuszczą? AS Roma podejmie na własnej murawie Atalantę. Będzie to ciekawa batalia. Gościom bardzo zależy na tym pucharze, może im da występ w europejskich pucharach. Jeśli jednak Roma nie odpuści, to Atalanta nie nawiąże walki.

     AS Roma to ekipa, która wróciła do czołówki w tym sezonie. W Serie A zajmują wysokie, piąte miejsce i mają zamiar włączyć się do walki o najwyższe laury, a przynajmniej o Ligę Mistrzów. Stąd też chodzą słuchy, iż mają odpuścić puchar - co jest kłamstwem. Poza rywalizacją liczy się prestiż. Ostatnia forma Romy jest wysoka. Po porażce w derbach z Lazio wygrali 4 mecze z rzędu. Pokonali Torino, Pescarę, Sienę, a w ostatniej kolejce Fiorentinę (4:2). Mecz z Fiorą ukazał jaka to Roma jest silna w tym sezonie. Wciąż w genialnej dyspozycji jest Totti, który dzisiaj powinien wystąpić od początku. Poza nim i Osvaldo to zawodnik, na którego zawsze można liczyć. Ten drugi w kadrze powinien się pojawić, choć może wejść dopiero z ławki rezerwowych. Mimo to, kadra gospodarzy będzie bardzo silna w dzisiejszym dniu.

     Atalanta to ekipa typowo przeciętna. Zajmują miejsce w środku tabeli - 10. miejsce. Są drużyną, która potrafi napsuć krwi zespołom z czołówki, a zarazem zaliczają wpadki. Ostatnia dyspozycja gości najlepiej to ukazuje. Potrafili przegrać z Genuą, Fiorą czy Bologną. Poza tym wygrali w pucharze Włoch z Ceseną, a ostatnio pokonali Parmę. Zespół jest bardzo chaotyczny i to jest ich największym mankamentem. Atalanta jednak dzisiaj wystąpi w bardzo silnym skłądzie z Bonaventurą i Denisem, który się rozstrzelał na czele. Powinni zatem powalczyć o awans.

     H2H na korzyść Romy. Pomijam jednak ten fakt, ponieważ lepiej odpuścić typ 1x2 w tym pucharowym starciu. Mecze pomiędzy tymi drużynami są bardzo otwarte i może tutaj paść spora liczba goli. To jest najlepszy trop w tym pojedynku. Polecam typ na powyżej 2.5 gola, po dobrym kursie do dubla.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.38 Unibet