Puchar Włoch: Udinese vs. Fiorentina


Ruszają półfinałowe spotkania w Coppa Italia. Zatem emocje gwarantowane. Mogą one bowiem dać przepustkę do europejskich pucharów. A takiej na pewno szuka zespół Udinese. Rywalem będzie natomiast solidna Fiorentina. Której z ekip uda się zatem zbudować przewagę przed rewanżem?

Udinese (@ 2.60) w obecnym sezonie nie radzi sobie najlepiej. W Serie A plasują się dopiero na piętnastym miejscu i celem najważniejszym, stała się obrona przed spadkiem, a nie walka o europejskie puchary. Szansa jednak się pojawiła, a to ze względu na wyeliminowanie dwóch zespołów z Mediolanu. Najpierw ograli bowiem Nerrazzurich, a w ćwierćfinale pożegnali Rossonerich. Dzisiaj czeka ich kolejny ciężki rywal.

Gospodarze pierwszej batalii będą dzisiaj radzili sobie bez kilku zawodników. Między słupkami zabraknie Brkicia, który jest podstawowym bramkarzem. Ostatnio zachował czyste konto przeciwko Bolonii. Ponadto nie zobaczymy defensora Udinese, Danilo, który rozegrał w tym sezonie aż 22 spotkania dla gospodarzy. Są to zatem poważne absencje.

Fiorentina (@ 2.80) to czwarta siła włoskiej ekstraklasy. Strata do pierwszej dwójki jest jednak ogromna i ciężka do odrobienia. W zasięgu jest jednak Napoli, które zajmuje miejsce trzecie - zatem LM. Niemniej ekipa z Florencji na pewno będzie chciała zapewnić sobie chociaż Ligę Europy. Stąd nie zlekceważą pucharu. Goście zagrają dzisiaj bez: TornoviciaAmbrosiniego czy Aquilaniego. Szansę powinien otrzymać Wolski.

Historia spotkań pomiędzy tymi zespołami jest bardzo wyrównana. Udinese oba ostatnie mecze wygrali dwa mecze u siebie. Wcześniej natomiast dominowała Fiorentina. Dzisiaj obu zespołom zależy na sukcesie. Liczymy zatem na otwarty mecz i sporą liczbę goli.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola @ 2.25 Unibet