Serie A: AC Milan vs. Inter Milan!


      Na San Siro dojdzie dzisiaj do wielkiego meczu. Co prawda będzie on w cieniu innego hitu w europie - El Clasico - to wciąż warto śledzić ten pojedynek. W Serie A bowiem dojdzie do pojedynku dwóch wielich ekip Mediolanu, AC Milan zagra z Interem. Historia wielokrotnie pokazywała, że mecze obu tych zespołów są nadzwyczaj ciekawe. Jak będzie dziś? Kto ma szansę na 3 punkty?

     AC Milan wraca powoli do optymalnej formy. Ostatnio dwie wygrane i remis. Pokonali na własnym boisku zespół z Cagliari 2:0, potem remis 1:1 z Parmą i ostatnio ostatecznie dość niespodziewanie pokonali Zenit w Rosji 3:2! W St. Petersburgu zawodnicy AC zagrali bardzo dobre spotkanie, przeważali i zasłużenie pokonali rywala, który na własnym boisku miał być potęgą nie do ogrania. W Milanie rozstrzelał się El Shaaravay, który we wszystkich 4ech meczach zdobył chociaż bramkę, a łącznie ma ich na koncie aż 5 i wraz z Pazzinim tworzy całkiem skuteczny duet. Milan jednak zajmuje w tabeli dopiero 11te miejsce i pora by wrócić do formy i zdobywać punkty. Muszą tak zrobić by wrócić do walki o puchary i majstra! W innym wypadku czołówka odskoczy, a o to nietrudno.

    Inter Mediolan gra również dobrze, a i nawet dużo lepiej. Ostatnie pojedynki to 3 wygrane z rzędu. Pokonali Chievo, Fiorentinę i Neftci Baku. W formie w zespole Nerrazzurich jest Cassano, ale i cały zespół ma wzyżkę formy. W Serie A radzą sobie bardzo dobrze, zajmują 3e miejsce i nic nie wskazuje na to by miało być gorzej. Jednak w takich hitach jak dzisiaj często wygrywa zespół, który bardziej się zmobilizuje i forma nie odgrywa wcale wielkiej roli - tu chodzi o prestiż. Inter ma to do siebie, że wychodzi mu to przeciętnie. W dodatku o dziwo ostatnie dwa mecze derbowe wygrali, w tym ostatni dość pewnie bo 4:2. Dziś łatwo nie będzie, bo jednak oba zespoły powinny być mocno zmobilizowane. Tyle tylko, że to Inter ostatnio miał mecz w dalekim Baku, teoretyczni gospodarze mieli więcej odpoczynku.

      Dziś wskazuje wiele na to, że będzie to mocno wyrównany pojedynek. Jednak to zawodnicy AC Milanu mają nóż na gardle i potrzebują punktów. Oba zespoły wystąpią w silnych kadrach, bez poważniejszych braków. W formie AC są też jednak lepiej dysponowani kopacze, szczególnie wcześniej wspomniany młodzik, El Shaaravay. Ja dzisiaj pójdę w nieco ryzykowną stronę i polecę typ na wygraną "gospodarzy", ale przy ewentualnym remisie będziemy mieli zwrot stawki.

Zarejestruj się i zobacz jak możesz zdobyć bonus 400pln!

Typ: AC Milan (DNB), 1.70 Unibet